Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Pożyczka od rodziny i znajomych - rozliczenie PCC i PIT


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 11 luty 2019 - 18:06

Cześć, Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania? Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę! Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: (adribay0008@gmail.com)

Napisano 27 styczeń 2019 - 22:47

cześć   Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem (adribay0008@gmail.com)

Lehmann Schulz

Napisano 14 styczeń 2019 - 08:14

cześć
 
  Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem (lehmannschulz07@gmail.com)

Lehmann Schulz

Napisano 10 styczeń 2019 - 10:39

cześć
 
Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem (lehmannschulz07@gmail.com)

Lehmann Schulz

Napisano 09 styczeń 2019 - 08:42

cześć
 
  Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem (lehmannschulz07@gmail.com)

Napisano 31 grudzień 2018 - 17:17

cześć Jestem finansistą i chętnie pożyczę Oprocentowanie od 2 do 5% miesięcznie, kwota 1000 € 5 000 000 euro jako oferta pożyczki, jestem gotowy na wszystko Kategorie osób, firmy, wszystkie rodzaje Profesjonalne organizacje, osoby prywatne i inwestorzy Nieruchomości, dar kredytu w bardzo tanich i umiarkowanych cenach. Jestem certyfikowanym, zarejestrowanym i legalnym kredytodawcą. Możesz do mnie zadzwonić Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem tej pożyczki, Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji na temat tego procesu Pożyczył od Traktowane jako warunki pożyczki i jak Pożyczka zostanie ci przekazana. Potrzebuję twojej pilnej odpowiedzi, jeśli Jesteś zainteresowany: antonioignacio103@gmail.com

Napisano 03 listopad 2018 - 03:36

Uwaga !!! Strzeżcie się tych fałszywych pożyczkodawców pochodzących z Afryki. Szczerze mówiąc, nadal istnieją poważni i uczciwi kredytodawcy. Właśnie dostałem pożyczkę 25000 euro w Madame MILANESE. Jest szybka i bardzo legalna. Skontaktuj się z nią pod adresem: mauthinines@gmail.com

Napisano 08 lipiec 2018 - 02:34

CZY POTRZEBUJESZ POŻYCZKI Czy jesteś mężczyzną lub kobietą biznesu? Czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy potrzebujesz pożyczki, aby uregulować swój dług, spłacić rachunki lub rozpocząć interesowną działalność? Czy potrzebujesz funduszy na sfinansowanie swojego projektu? E-mail: ( Larryellisonfinance@gmail.com ) Oferujemy gwarantowane usługi kredytowe dowolnej kwoty i dowolnej części świata dla (osób fizycznych, firm, pośredników w handlu nieruchomościami i instytucji zbiorowych) przy naszej znakomitej stopie procentowej wynoszącej 2%. Aby uzyskać więcej informacji i aplikacji, wyślij odpowiedzi na następujący adres e-mail: Larryellisonfinance@gmail.com

Admin Księgowość

Napisano 08 lipiec 2018 - 02:34

Wiele osób co jakiś czas zapożycza się u członków rodziny lub znajomych, czyli podmiotów najczęściej nie zajmujących się zawodowo udzielaniem pożyczek. Trzeba pamiętać, że zawarcie umowy pożyczki (nawet jeżeli nie podpisujemy pisemnej umowy) wiąże się z konsekwencjami podatkowymi w podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC), jak również w podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT).

Powrót do artykułu: Pożyczka od rodziny i znajomych - rozliczenie PCC i PIT

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)