Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Tłumaczenia - zatrudniać czy outsourcować?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 16 maj 2018 - 11:53

Ja tłumaczenia przekazuje firmie zewnętrznej ze względu na mniejsze koszty. Często potrzebuję tłumaczeń polsko-francuskich dlatego korzystam z usług biura Tf-representant.pl.


Sureon

Napisano 03 kwiecień 2018 - 14:41

Z dobrych firm oferujących takie usług mogę polecić tą:  Magdalena Kozłowska - Miasto Tekstu naprawdę znają się na rzeczy , już wielokrotnie zlecałem im coś do tłumaczenia i wszystko było okej. 


Nelka

Napisano 23 marzec 2018 - 20:23

To prawda, też często korzystam z takich rozwiązań. Szkoda czasu na szukanie odpowiedniego tłumacza w danym rejonie, a tym bardziej na zatrudnianie tłumaczy w swojej firmie. I tak nigdy nie wiesz jakie tłumaczenie będzie ci w przyszłości potrzebne. Sprawniej, szybciej i też taniej jest korzystać z biura tłumaczeń online, gdzie dostępni są najlepsi specjaliści. Tłumaczeniami zwykłymi i przysięgłymi zajmują się na przykład w biurze https://123tlumacz.pl. Dla mnie takie rozwiązanie jest najwygodniejsze, a tłumaczenie masz zrobione nawet dużo szybciej, niż jak to zlecasz w biurach stacjonarnych.


Sebastian Fibiński

Napisano 23 marzec 2018 - 18:02

Korzystałem z usług https://mct-tlumaczenia.pl. Zlecenie zostało wykonane bardzo szybko, w kilka godzin miałem gotowe dokumenty, tak więc mogę polecić.


Napisano 19 marzec 2018 - 13:32

Witam, od kilku lat współpracuję z biurem tłumaczeń MCT (www.mct-tlumaczenia.pl) i mogę z pełnym przekonaniem polecić usługi tego biura innym! Tłumaczenia są zawsze dostarczane na czas i nie wymagają poprawek. Ceny również są atrakcyjne, szczególnie jeśli porównujemy z biurami z Warszawy


Elefer

Napisano 06 marzec 2018 - 13:26

Mogę polecić firmę MLP  tłumaczenia opole , oni na pewno ogarną Ci te Twoje tłumaczenia, polecam sprawdzić ich ofertę na pewno będziesz zadowolony. 


Napisano 16 luty 2018 - 23:42

Ja korzystam z usług firmy zewnętrznej tf-representant.pl. Wychodzi o wiele oszczędniej i szybciej.


Napisano 09 luty 2018 - 23:34

Jeśli chodzi o Radom to warto skorzystać z usług tłumacza niemiecki.radom.pl . Specjalizuje się w tłumaczeniach technicznych i handlowych z języka niemieckiego.

SławekDmowski

Napisano 23 listopad 2017 - 14:55

Ja jednak zlecam tłumaczenia na zewnątrz, ponieważ nie zdarzają mi się takie sytuacje nagminnie. Współpracuję z biurem tłumaczeń z Zielonej Górze http://www.euroconnect24.pl i bardzo dobrze nam się ta współpraca układa. Zlecam im raptem kilka tekstów w miesiącu, max 10.


Asaran

Napisano 22 listopad 2017 - 11:08

Biuro tłumaczeń to świetne rozwiązanie. Ja mogę polecić tłumaczenia opole w biurze MLP . Mają świetną ofertę m.in tłumaczenia przysięgłe, nawet szkołę językową otworzyli. Także warto sprawdzić ofertę. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)