Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Ile kosztuje serwis samochodu z instalacją LPG?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

lemoniad

Napisano 10 październik 2019 - 14:47

i tak w ostatecznym rozrachunku posiadanie LPG bardziej się opłaca. Jest ekonomicznie i ekologicznie. Tutaj jest więcej na te temat https://www.motorytm...mochodzie-39199


Aleksanderrr

Napisano 19 czerwiec 2019 - 07:48

Wszystko zależy od stanu instalacji ja kiedyś kupiłem auto w którym instalacja była zakładana przez "pana Mirka" lokalnego fachowca w domowym warsztacie i to była katorga non stop coś było nie tak. Potem kupiłem auto i sam założyłem gaz w porządnym warsztacie i było wszystko ok zero problemów. 


Napisano 19 czerwiec 2019 - 07:33

Serwis to jedna rzecz. Trzeba też zakupić elementy do instalacji gazowej, które zostaną wymienione w serwisie. Ja zazwyczaj zamawiam je od firmy AG sklep. Jest to świetny sklep internetowy, który sprzedaje części do instalacji gazowych w samochodach. Mają szeroką ofertę i niezłe ceny, wiec warto zapisać sobie do nich kontakt.


Napisano 01 grudzień 2018 - 13:36

a ile za wymiane wtrysków w BRC?

Napisano 12 wrzesień 2018 - 20:23

moje korando jest w gazie i powiem tak na pewno się opłca bo paliwo nie taniej a gaz kosztuje średnio o połowę mniej od paliwa wię każdy umie liczyć w kieszeni zostaje więcej

Napisano 29 sierpień 2018 - 14:16

Jeżdżę na lpg firmy BRC od roku, prawdę powiedziawszy serwis instalacji drogo mnie nie wynosi obecnie robię przeglądy na okresie gwarancyjnym ale jeszcze nie miałem potrzeby wymiany innych podzespołów niż filtry. Wydaje się być mało prawdopodobnym, żeby wszystkie te ceny się na siebie nałożyły w jednym czasie.

Napisano 24 sierpień 2018 - 22:47

Mam zagazowanego opelka i eksploatacja wcale nie wychodzi drogo, kupuje części oe delph to średnia polka cenowa a wytrzymałe. Nie pakuje używek bo zaraz znowu trzeba wymieniać i koszty sie robią podwójne.

Admin Moto

Napisano 24 sierpień 2018 - 22:47

Montaż instalacji gazowej to skuteczny sposób na ograniczenie wydatków na paliwo, szczególnie przy obecnych cenach paliw, które przekraczają granicę 5 zł za litr. Jednak oszczędność na stacji paliw oznacza dodatkowe koszty w serwisie. Przedstawiamy orientacyjne ceny za serwis instalacji gazowych.

Powrót do artykułu: Ile kosztuje serwis samochodu z instalacją LPG?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)