Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kuny w samochodzie - co robić i jak się ich pozbyć?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 27 czerwiec 2019 - 10:12

Mój kuzyn jest rolnikiem, powiedział mi, że w kurnika używa przemysłowy odstraszacz Sonic Pulse 10K i skończył się problem z zagryzionymi kurami. Stwierdziłem, że spróbuję, jak najbardziej nadaje się do zastosowań prywatnych, kuna odrazu się wyniosła z mojego poddasza.

Konrader

Napisano 16 kwiecień 2019 - 09:07

U mnie wystarczyło kupienie specjalnej zawieszki kuna gone, którą pod maskę włożyłem. Kupiłem ją w dino za dychacza bez grosika i działa :) Także kto powiedział , że tani sposób jest nieskuteczny?


Napisano 25 marzec 2019 - 14:54

K2 Anti Marten najlepiej odstrasza kuny bit.ly/4896_K2AntiMarten

Napisano 28 czerwiec 2018 - 23:24

Jak mi kiedyś poprzegryzały kable to myślałem że uduszę. Akurat ważny wyjazd miałem… 7 była, sąsiad ma warsztat za płotem, akurat komplet z delphiego miał to mi zamontował, pół godziny i po kłopocie, ale to co się nawkurzałem to moje.

Napisano 12 czerwiec 2018 - 12:05

Ja mam odstraszacz na kuny zakupiony w sklepie hodowlany.pl właśnie z takim pulsującym światłem. Niestety ledy które mam przed domem niewystarczająco ją odstraszały. Koszt niewielki w porównaniu ze stratami jakie potrafi wyrządzić.

Napisano 30 kwiecień 2018 - 12:02

Andrzej, najlepszy sposób na kuny to oświetlone miejsce postoju samochodu, np. podjazd przed garażem, przed domem. Kuna lubi działać w ciemności i nie pokaże się w miejscu oświetlonym. Miałem taki problem w 2 samochodach, nie zapalałem na noc świateł na podjeździe, a teraz po zainstalowaniu dość mocnych żarówek LED i regularnym ich zapalaniu - problem z kunami przestał istnieć. Polecam.

Napisano 27 kwiecień 2018 - 08:00

Ja próbowałam już z sierścią i kostką i nic to nie dało. Dopiero jak zainwestowalam w zestaw do odstraszania kun za ponad 200 zł to się jej pozbylam. Nie pamiętam nazwy ale nazywał się jakoś anti kun Lux czy jakoś tak

Admin Moto

Napisano 27 kwiecień 2018 - 08:00

Z pozoru niegroźnie i sympatyczne zwierzęta są w stanie spowodować duże szkody w samochodzie. Kuny niszczą przewody, izolacje, a nawet potrafią przegryźć przewody hamulcowe. Co robić, gdy kuny znajdą się w naszym samochodzie? Jak pozbyć się gryzoni z auta?

Powrót do artykułu: Kuny w samochodzie - co robić i jak się ich pozbyć?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)