Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: gdzie wynająć auto w Warszawie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Marunio

Napisano 22 luty 2019 - 10:20

Jak wypożyczalnia to tylko w CaRent-24.pl. Bardzo często będąc w pracy korzystam z ich usług i tak dużego wyboru oraz świetnej obsługi jeszcze nie znalazłem, a korzystałem z wielu wypożyczalni :D  a do tego ogarniają również Kraków, Rzeszów, Lublin czy Zakopane ;)


pawelszabla

Napisano 20 listopad 2018 - 11:18

Akurat niedawno wynajmowałem samochód i to w ogóle pierwszy raz w życiu i jestem zaskoczony in plus że to tak sprawnie i wygodnie poszło. Auto na mnie czekało przy dworcu w Krakowie, żadnego ganiania, biegania, po prostu wysiadłem z Pendolino i wsiadłem od razu w nowoczesny Megane i można było jechać dalej. Wypożyczalnia nazywa się DD Partner – ddpartner.com.pl/ są w Krakowie między innymi.


wilkstepowy

Napisano 09 listopad 2018 - 23:06

Warto się porozglądać w okolicy lotniska Modlin.


adamela

Napisano 09 listopad 2018 - 21:36

Ja wypożyczałam dwa razy samochód i za każdym razem w tym miejscu -  http://www.rtgauto.pl/ Bardzo spoko ludzie tam pracują, wszystko da się naprawdę sprawnie załatwić. Auta są w świetnym stanie. Ja brałam z segmentu bo głównie po mieście jeździłam :) 


ydzik

Napisano 07 wrzesień 2018 - 14:11

Także raczej staram się korzystać ze swojego samochodu. Raz w życiu korzystałem z wypożyczalni AKM w Warszawie i w sumie złego słowa powiedzieć nie mogę. Było to jednak wypożyczenie krótkoterminowe(bodajże 3 dni) spowodowane wizytą mojego prywatnego auta u mechanika. Wybrałem AKM ze wzgledu na cenę, nie chciałem generować sobie kolejnych, niepotrzebnych kosztów.


Napisano 23 sierpień 2018 - 07:58

wypożyczalni ogólnie w Warszawie jest sporo w internecie najszybciej coś się znajdzie. Nie wypożyczam auta bo mam swoje i jak gdzieś trzeba mi jechać to wsiadam w rextona i jadę nie ma z tym problemu 


osoba21

Napisano 16 sierpień 2018 - 15:33

Ostatnio wynajęłam auto jak jechałam nad morze w Panek. Super bo możesz odstawić w wybranym miejscu na terenie Polski. Mają przejrzystą ofertę. Przy zwrocie nie miałam żadnych problemów.


Napisano 13 sierpień 2018 - 10:13

Ja ostatnio skorzystałem z wypożyczalni iFleet ( www.iFleet.pl ). Bardzo fajne ceny i nowe samochody, na dodatek mieszczą się w salonie samochodowym na Górczewskiej, więc naprawdę fajna obsługa.


Napisano 23 lipiec 2018 - 07:54

Ja zdecydowanie mogę polecić wypożyczalnię samochodów sportowych - cylindersi. Miałem okazję z nimi ,,współpracować" podczas organizowania prezentu koledze na ślub, którego marzeniem zawsze było przejechać się Mustangiem! Wypożyczalnia posiada Mustanga GT, cudownego, więc wraz z kolegami, jako prezent na kawalerski, zorganizowaliśmy my mu przejazd właśnie tym samochodem do ślubu ;). Myślę, że prezent wyszedł zacnie, nie dość, że spełnił swoje marzenie, to jeszcze w jeden z najważniejszych dni w swoim życiu. Wypożyczalnia mega rzetelna! 


martinrekk

Napisano 13 lipiec 2018 - 14:26

Mogę podpowiedzieć markę DD Partner,, mają samochody w dobrych cenach, ale też na standardzie się jeszcze u nich nie naciąłem. Jak mi podstawiają samochód to wiem, że mogę śmiało w niego wsiąść i jeździć bez obaw, że mi koło odpadnie ;P Rozpiska marek i cen jest na ddpartner.com.pl.

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)