Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Na co zwrócić uwagę wybierając warsztat samochodowy?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 07 czerwiec 2020 - 21:10

Ja długo szukałem punktu gdzie będę mógł skorzystać z usług regeneracji przekładni kierowniczych w okolicach Sopotu. Przeglądając oferty natrafiłem na firmę SKRAW-MET właśnie z siedzibą w Sopocie i firma raz dwa rozprawiła się z moim problemem.


Napisano 19 maj 2020 - 11:17

Ja korzystam z usług kumpla, który przede wszystkim bazuje na oryginalnych częściach, polecił mi sklep / hurtownię aparts, gdzie zamawiam w razie potrzeby dla siebie


Napisano 08 maj 2020 - 13:27

Hej, szukam opinii na temat serviceview.pl, czytałam, że mają innowacyjny system online naprawy samochodów. Ktoś może już korzystał?


Napisano 08 maj 2020 - 13:27

Hej, szukam opinii na temat serviceview.pl, czytałam, że mają innowacyjny system online naprawy samochodów. Ktoś może już korzystał?


Napisano 22 marzec 2020 - 00:36

Odnośnie sprzedaży i naprawy rozruszników i alternatorów to w Zielonej Górze  odsyłam was do zakładu elektromechaniki pojazdowej przy Sikorskiego 61. Super spece, ekipa fajna terminowa, solidna i znają umiar z cenami. Możecie też kupić u nich części do alternatorów i rozruszników.


PaveloS

Napisano 21 marzec 2020 - 02:51

Jeśli chodzi o dobrego mechanika, blacharza czy lakiernika to sprawdzi się firma Auto Serwis Nowakowski http://serwis-nowakowski.pl/z Radzionkowa. Mega solidni specjaliści z nieprzesadzonymi cenami. Terminowi i solidni. Na czas naprawy samochodu możecie u nich wynająć auto zastępcze. Ja oceniam ich jak najlepiej.


Napisano 20 marzec 2020 - 10:52

Moim zdaniem najlepszy warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Mój znajomy ma swój warsztat i zawsze coś nowego dokupuję w specjalnej hurtowni www.motohurtownia.com.pl . Kiedy jestem u niego na sprawdzeniu wiem, że wszystko jest zrobione narzędziami i urządzeniami najlepszej klasy.


Napisano 19 luty 2020 - 09:59

Jeżeli chodzi o firmy z polecenia to ja ostatnio dostałem namiar na firmę z Sosnowca, która oferuję usługi z zakresu regeneracji turbosprężarek i jest to firma TurboProfil.


G0siaa

Napisano 07 luty 2020 - 10:57

Ja kierowałam się w dużej mierze opinią znajomych. Niedawno korzystałam z usług warsztatu www.tmcmc.pl. Zajęli się naprawą lampy samochodowej oraz regeneracją reflektorów. Usługę wykonali szybko i profesjonalnie.


Napisano 23 styczeń 2020 - 16:33

Ja od dawna jestem zadowolony z usług warsztatu samochodowego z Piły MERC Jaworowscy, po prosu solidni sa i rzetelni, można na nich polegać. Specjalizują się w naprawach Mercedesów i dzięki nim mój niemłody już samochód jeszcze dycha. Kupicie tam też części. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)