Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Na co zwrócić uwagę wybierając warsztat samochodowy?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 28 sierpień 2021 - 17:31

Jeśli szukacie dobrego warsztatu wykonującego regenerację zacisków hamulcowych to polecam usługi firmy REG-TRUCK. Rzetelnie wykonują powierzone zlecenia.


Napisano 26 maj 2021 - 13:51

Niektóre warsztaty specjalizują się w konkretnych markach i te z wąską specjalizacją działają najlepiej. Sam mam BMW i naprawę problemów z elektryką mojego auta zlecam najlepszym czyli firmie Car Connect. Polecam ich usługi.


Napisano 24 maj 2021 - 00:30

Ja sugeruję się opiniami klientów danego warsztatu. Ostatnio regenerowałem sprzęgło w swoim samochodzie. Zleciłem to firmie AVANTI bo ma wysokie oceny i muszę przyznać że w pełni zasłużone. Polecam usługi tego warsztatu.


KarolinaPL

Napisano 15 maj 2021 - 20:41

Ja kieruję się głównie ofertą warsztatu, cenami oraz opiniami w internecie. Kilka miesięcy temu korzystałam z usług serwisu samochodowego: www.carserwis.szczecin.pl. Wykonali dla mnie naprawę skrzyni biegów. Swoje usługi zrealizowali rzetelnie i kompleksowo. Byłam bardzo zadowolona z fachowej i szybkiej pomocy.


Rosiko

Napisano 26 marzec 2021 - 14:54

Warto popytać klientów takiego warsztatu o opinie czy są zadowoleni z obsługi, można się przyjrzeć jak pracują przez jakąś chwilę. Coś takiego powinien udostępnić nam pracownik przyjmujący nasze zgłoszenie przedstawiając na warsztat.


Napisano 14 marzec 2021 - 13:34

polecam usługi dpfsmolna.pl


Napisano 01 marzec 2021 - 20:56

Moim zdaniem warto szukać serwisu z dobrymi opiniami, takiego gdzie wykonywane są kompleksowe usługi. Niekoniecznie aso, bo ceny bywają wygórowane. Osobiście korzystam z serwisu Auto Matraszek w Markach, uczciwie podchodzą tam do klientów, nie naciągają, proponują sensowne rozwiązania. Cenowo są konkurencyjni. Mają też dużo udogodnień dla klientów, np. nie ma problemu z autem zastępczym, można się z nimi dogadać.


Napisano 27 luty 2021 - 01:36

Polecam Serwis Niedźwiedź-Lock. Pracownicy warsztatu są bardzo kompetentni, a to sprawia że problem z moim autem został szybko naprawiony. 


Napisano 15 luty 2021 - 22:37

Wybierając warsztat kieruję się opinią znajomych. Mam kilka zaufanych firm specjalizujących się w konkretnych usterkach. Regenerację sprężarki i maglownicy polecam zlecić firmie Regmot - nigdy mnie nie zawiedli.


Napisano 27 wrzesień 2020 - 17:31

W dzisiejszych czasach trudno znaleźć dobrego mechanika, wielu nieuczciwych niestety psuje rynek. Dlatego przekonałem się do serwisowania auta w serwisie ASO, mam sprawdzony w Warszawie na Czerniakowskiej – Bawaria Motors BMW. Konkretni mechanicy, spokojnie oddaję auto w ich ręce


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)