Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Na co zwrócić uwagę wybierając warsztat samochodowy?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 10 grudzień 2019 - 11:07

Ja polecam skontaktować się z firmą z Katowic Ford Sławek, która oferuję profesjonalne zaplecze techniczne i naprawy na czas.  Polecam skontaktować się z tym punktem a na 100% będziecie zadowoleni. 


Napisano 02 listopad 2019 - 01:55

Jeśli chodzi o sprawdzony warsztat to odsyłam do TANADU z Łodzi. www.tanadu.com.pl/ Zajmują się serwisem i naprawą samochodów ciężarowych. To świetni fachowcy a przy tym korzystają z części renomowanych producentów, także można na nich polegać. Jako że to mobilny serwis to w razie awarii w obrębie woj. łódzkiego dzwońcie do nich. Namiary oczywiście na stronie.


Adamik

Napisano 03 październik 2019 - 10:40

Ja zawsze kierowałem się jedną prostą zasadą, jak człowiekowi dobrze z oczy patrzy, to znaczy, że trzeba brać.


Napisano 02 październik 2019 - 15:56

Sprawnie przeprowadzona diagnostyka, znalezienie usterki i naprawa uczciwa i w rozsądnych kosztach. Uprzejma obsługa, gwarancja na wszystko. jak  wkrakowie to wszytsko to ma www.twojmechanik.com. pzdr


wiku130

Napisano 22 wrzesień 2019 - 10:53

Pamiętam, jak padło mi auto w okolicach Zgorzelca pomogła mi firma rusin-pomocdrogowa. Mają oni zaprzyjaźnione warsztaty więc jak ktoś będzie potrzebował szybkiej pomocy to polecam. Z tego co się orientowałem mają dobre ceny. Dużo jeżdżę po Polsce i niestety nieraz jak zobaczą obce blachy to kasują człowieka dwukrotnie... Można się naciąć. 


Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:37

My od dłuższego czasu korzystamy z serwisu GOLEMO, który znajduję się w Krakowie i Nowym Targu. Warto zaznaczyć, że w GOLEMO możemy kupić auto używane różnych marek. 


Napisano 04 wrzesień 2019 - 11:32

Na szczęście powstaje coraz więcej rozwiązań dla ludzi, którzy nie znają się na autach i znać się nie chcą - jak ja. We Wrocławiu jest firma autocare, która po telefonicznym zgłoszeniu usterki odbiera ode mnie auto, wstępnie diagnozuje i wycenia oraz zawozi do mechanika i nadzoruje pracę. Genialne. Oddaję samochód i odbieram pod biurem. Wcale nie wychodzi drożej niż normalna naprawa, bo oni mają swoje rabaty w warsztatach i z tego się utrzymują. A ja mam więcej czasu i mniej zmóżdżania się nad wyborem "fachowca"


Napisano 01 wrzesień 2019 - 17:01

Ja to się kieruje rozsądkiem i opiniami z dobrego mechanika. To wybrałem Volvos. wszystko na plus

Napisano 01 wrzesień 2019 - 16:57

Ja zawsze kierowałem się jedną prostą zasadą, jak człowiekowi dobrze z oczy patrzy, to znaczy, że trzeba brać. Takie jest Volvos, świetny zakład i do tego naprawy i częsci w rozsądnych cenach

Napisano 21 sierpień 2019 - 13:50

ja jestem mega zadowolona z uslug tuning-olesnica.pl


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)