Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Czy płaskie wycieraczki są lepsze? Jak kupić odpowiednią wycieraczkę?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 13 styczeń 2020 - 14:19

Raz na pół roku???? Czujnik zużycia w wycieraczkach np Valeo po 3 miesiącach nieużytkowania wycieraczki zmienił kolor na wskazujący na zużycie. I co robimy wymieniamy??? echhhh. Producenci twierdzą że optymalna praca wycieraczki to 80000 cykli. Najlepiej napisać to co producenci chcą aby klient usłyszał. Proponuję użyć wycieraczek firmy SWF koncernu Valeo. W pierwszym aucie użytkowane 5 lat, w obecnym drugi rok bez żadnych oznak zużycia. Tyle w temacie. Dziękuję

Napisano 18 kwiecień 2019 - 22:31

Korzystając z płaskich wycieraczek jeszcze nigdy nie narzekałem na jakość ich pracy. Niezależnie od warunków pogodowych moje wycieraczki zawsze dobrze się sprawdzają, Valeo i ich produkty nie zawiodły mojego zaufania już od 4 lat więc będę nadal korzystał z ich wyrobów. Szczególnie, że podobno montują swoje wycieraczki też na liniach pierwszego montażu.


Torcik66

Napisano 27 grudzień 2018 - 23:33

Ja jestem zdecydowanym zwolennikiem modeli płaskich. U mnie dobre wycieraczki są wręcz podstawą ponieważ do pracy dojeżdżam prawie 30km. Natomiast na ten moment mogę pochwalić producenta Dipp od którego kupiłem wycieraczki płaskie do swojego VW Golf V i bardzo dobrze przylegają oraz ściągają całą wodę i zanieczyszczenia z powierzchni szyby. Jeżeli chcesz je dokładnie obejrzeć to polecam zajrzeć do ich sklepu internetowego https://www.dipp.pl/


Wojtek541

Napisano 24 styczeń 2018 - 11:42

Moim zdaniem wycieraczki płaskie sprawują się dużo lepiej i sam postawiłem na Visee Aquatec. Użyte zostały specjalne metalowe mocowania, pióro zużywa się równomiernie, więc ich trwałość znacznie się wydłuża. Dzięki temu mogą służyć dużo dłuższy czas od zwykłych wycieraczek które znajdziemy w każdym supermarkecie, czy stacji benzynowej:)

Napisano 22 styczeń 2018 - 00:29

Jeżeli chodzi o wykonanie to z wycieraczek płaskich jak dla mnie Visee Aqyatec są niezastąpione. Pokryte są mieszanka kauczuku odporna na promieniowanie UV. Do tego posiadają metalowe mocowania, pracują cicho również przy nawrotach a do tego mają dobre warunki aerodynamiczne.

Napisano 29 wrzesień 2016 - 11:27

Arturo, ja mam :) u mnie tez dobrze sie sprawdzaja jesli chodzi o zbieranie wody. Ja w sumie kupilam je przypadkiem, bo nie umialam dobrac wycieraczek do swojego autka a oni maja aplikacje, ze Ci dobiera odpowiednie wycieraczki do auta no i tak kupilam :) Ale zadowolona jestem!

Napisano 09 sierpień 2016 - 12:49

wcześniej miałem aquatec ale teraz przerzuciłem się na wersję econo. też fajnie się sprawują. cały czas przekonuje mnie cena, bo jakością nie odstają od markowych.

Napisano 27 lipiec 2016 - 13:01

Dla mnie płaskie lepsze. Mam od 2 miesiecy i juz na inne nie zamienie. A kupowałem na visee.pl

Napisano 11 luty 2016 - 12:15

ja też mam od nich założone. te płaskie aquatec dobrze zbierają wodę. ktoś też ma ten model jeszcze?

Napisano 26 listopad 2015 - 10:54

Nie wiem, czy płaskie wycieraczki są lepsze, ale ja osobiście takie posiadam. Kupowałem z Visee, model AQUATEC i jak na razie jestem zadowolony. Nic się z nimi nie dzieje, a służą dobrze

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)