Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Uszkodzona turbosprężarka cz. II - objawy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PaveloS

Napisano 17 czerwiec 2018 - 19:14

Ja regenerowałem w Moto-Press spod Środy Śląskiej http://www.moto-press.pl/ Firma mega profesjonalna, szybko się z tym uwinęli. Na naprawy turbosprężarek dają 12-miesięczną gwarancję. U mnie już dawno minęła gwarancja a dalej jest w porządku.


Napisano 06 luty 2018 - 11:52

Aktualnie bardzo łatwo jest naciąć się na pseudo mechanikach więc trzeba wybierać uważnie, ze swoją turbosprężarką pojechałem do serwisu www.turbo-tech.eu z Łodzi który specjalizuje się w tym zakresie i przywrócili ją do porządku.


Napisano 02 styczeń 2018 - 14:37

I ja miałem problem z turbospreżarką, a mianowicie jej bardzo głośnym działaniem. Zadzwoniłem do auto serwisu Turbolux w miejscowści Borowa. Szybka diagnostyka i naprawa, na szczęście nie było to jakieś mega poważne uszkodzenie. Auto po naprawie jeździ cicho i do tego jest bezawaryjne. Więc jak dla mnie bardzo dobre rozwiązanie


annk

Napisano 30 grudzień 2017 - 11:56

Mogę potwierdzić, że TurboJulita jest bardzo dobrym auto serwisem, który zajmuje się regeneracją turbinek. Oddałam przed świętami do naprawy samochód. Panowie dali radę ogarnąć spokojnie przed świetami, do tego samochód bardzo dobrze się prowadzi, działa bezawaryjnie.


MarcinCin

Napisano 24 listopad 2017 - 15:34

Albo kupić nową, albo zregenerować starą – innego rozwiązania tej sytuacji nie widzę. Polecam www.turbolux.pl , to dobra firma która zajmuje się m.in. takimi usługami.


Jarecki85

Napisano 16 listopad 2017 - 12:38

Jeśli o mnie chodzi to regenerowałem w AMSerwis w Trójmieście. Znają się tam na rzeczy i radzą sobie z turbinami bardzo szybko i za przystępną cenę. Warto skorzystać z ich usług, bo auto od razu nabierze mocy.


Napisano 07 wrzesień 2017 - 12:18

dokładnie, ja też pytałem o nową turbinkę do golfa - to w serwisie VW zaśpiewali mi 3800 zł netto! a w firmie z Mielca - Regmot - zrobili mi to za 800 zł ... więcej chyba dodawać nie muszę 


Mariannn

Napisano 11 sierpień 2017 - 18:52

A wiecie, jakie są przyczyny uszkodzeń turbosprężarek? Myślę, że warto je poznać. Ja niedawno trafiłem na świetną stronę: http://turbosprezarki.com, w której kupiłem części do swojej turbosprężarki. Firma sprzedaje też nowe turbosprężarki takie po regeneracji – wszystko w bardzo wysokiej jakości :) Polecam!


Napisano 16 czerwiec 2017 - 07:37

Zdecydowanie jak turbina do regeneracji to Pawlik Bosch ze Stalowej Woli,

nie ma co się rozdrabniać na jakieś garażowe naprawy.

Po Pawliku turbina jest lepsza niż nowa.


Napisano 15 czerwiec 2017 - 09:45

Objawy miałem podobne, ale w warsztacie  www.pphuturbo.pl jak byłem na miejscu to się okazało, że można spróbować zrobić regenerację żeby uniknąć opłat za kupno całkowicie nowej turbiny i na szczęście udało się. Świetny serwis!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)