Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Które diesle mają wtryskiwacze tanie w naprawie? Jakie są rodzaje wtryskiwaczy?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 30 styczeń 2020 - 20:24

Ostatnio Regenerowałem moje wtryski z audi piezo elektryczne w firmie EcoDiesel z Wodzisławia śląskiego tel. 508-508-578. Polecam tą firmę bo uczciwie podchodzą do klienta. Mają cennik na częściach oryginalnych oraz na zamiennikach. To ja wybrałem jak mają być moje wtryski zrobione i ile będzie to kosztowało. Auto teraz nie dymi oraz ma równe obroty. Polecam z czystym sumieniem.

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:21

co do wtryskiwaczy, polecam instrukcje od K2, które ostatnio dodali na YT, dla mnie okazały się pomocne bit. ly/video_K2_wtryskiwacze_2_0_tdi

Napisano 13 sierpień 2019 - 13:14

K2 na kanał na YT dodało bardzo pomocne instrukcje jak czyścić wtryskiwacze bit. ly/video_K2_wtryskiwacze_2_0_tdi

Lukas2205

Napisano 18 styczeń 2019 - 10:18

Co na pewno, to w diesel-partner robią te naprawy stosunkowo niedrogo. Warto się z nimi skontaktować.


Napisano 13 styczeń 2019 - 19:07

ja w swoim dieslu do czyszczenia wtryskiwaczy uzywam K2 Diesel Dictum bit.ly/blogK2_czyszczenie_wtryskiwaczy

Napisano 24 styczeń 2018 - 20:48

Sprwadzić warto przed wymianą czy dodatek do paliwa nie pomoże. K2 wypościło dobre dodatki, które mogę pomóc przy tej gorszej jakości wtryskiwaczach.

Napisano 30 marzec 2013 - 15:38

Wiedza doświadczenie i umiejętności to cechy, które muszą posiadać mechanicy pojazdów samochodowych. Naprawa wtryskiwaczy common rail wymaga tych cech gdyż są to najbardziej skomplikowane wtryskiwacze jakie dotąd wyprodukowała firma Bosch. Oczywiście trwają cały czas prace nad udoskonaleniem tego typu wtryskiwaczy i pomp choć ciężko powiedzieć kiedy dostana się do masowej produkcji. Naprawa tych wtryskiwaczy i tak na razie nie będzie możliwa ponieważ firmy bronią się jak mogą bo na czym się zarabia dobre pieniądze jak nie na sprzedaży nowych pomp i wtryskiwaczy common rail. Pierwsze generacje wtryskiwaczy i pomp można było naprawiać bardzo profesjonalnie co można zobaczyć w procesach regeneracji na .Bardzo wiele firm zwłaszcza z krajów azjatyckich próbują tworzyć repliki tych części , ale są one bardzo niskiej jakości i nie warto ich montować bo przebiegi na nich są połowę krótsze http://www.wtryskiwacz.com/etapy.html niż na oryginalnych częściach boscha. Jedynie części firmy delphi common rail można spokojnie montować i spełnią w samochodzie swoją role prawie jak fabrycznie nowe części, ale to wyjątek. Regeneracja naprawa wtryskiwaczy na częściach delphi jest opisana szczegółowo na http://www.wtryskiwacz.com Doskonały sprzęt daje rewelacyjne efekty , które są nie do zdobycia bez tak precyzyjnych narzędzi które zapewniają dokładność pomiarów nawet do jednego mikrona. Wiele przedsiębiorców z branży motoryzacyjnej próbuje kopiować te maszyny ale bez powodzenia. Naprawa wtryskiwaczy na tego typu sprzętach jest nie dokładna mało precyzyjna co finalnie przekłada się na efekt końcowy w postaci wielu usterek podczas eksploatacji zwłaszcza samochodów ciężarowych robiących miliony kilometrów rocznie. Bosch Service nie idzie na tania jakość bo wiadomo ,że to się w perspektywie czasu nie opłaci, a dobrze zainwestowane nawet duże pieniądze w naprawę na wysokim poziomie zwróci się wielokrotnie. Adres takich stanowisk naprawczych jest na http://www.wtryskiwacz.com/blisko.html i wcale nie tak daleko od siebie jak mogło by się wydawać. Na pewno warto wszystko zobaczyć osobiście do czego zachęcamy.

Napisano 06 marzec 2013 - 20:28

nie wiem.co tak plotą na necie ale brak potiwerdzenia

Napisano 08 grudzień 2012 - 08:24

czy to prawda ze w 1.9 dci wtryskiwacze daja zs duzo paliwa i w rezultacie wypalaja sie tloki.z czasem?

Admin Moja Firma

Napisano 08 grudzień 2012 - 08:24

Komentarz do artykułu: Które diesle mają wtryskiwacze tanie w naprawie? Jakie są rodzaje wtryskiwaczy?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)