Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Zestawy naprawcze w sprayu – czy to działa, kiedy można je stosować, kiedy nie uszczelnią opony


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 12 lipiec 2019 - 07:21

K2 Tire Doctor to najlepszy spray na przebite opony bit.ly/4372_K2_Tire_Doktor

bakarat

Napisano 07 styczeń 2017 - 15:05

Prawda jest taka, że wiele niespodzianek możne nas spotkać w drodze do pracy. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj http://www.placpigal...rodze-do-pracy/ i poczytać. Być może w ten sposób uda nam się uniknąć problemów.


Napisano 30 grudzień 2016 - 16:49

Pewnie, że działa. Ja taki zestaw kupiłem w sklepie Tiptopol i jest skuteczny. Czasem przy małym ubytku taki spray załatwia sprawę.

Napisano 01 grudzień 2016 - 18:51

Ja stosuje klej special cement bl , zamówiłem go ostatnio w sklepie Tip-topol. Klej jest doskonały podczas napraw opon na zimno (w temperaturze 18oC) oraz na gorąco (do temperatury 160oC). Klej jest super.

Napisano 16 marzec 2015 - 13:47

Powiem, że w swoim życiu miałem mnóstwo przygód ze złapaniem tzw. kapcia. Niektóre z nich kosztowały mnie straty w sumach rzędu dziesiątek tysięcy złotych. Dlatego od niedawna zacząłem trochę przeglądać te uszczelniacze do opon. Popytałem znajomych z branży i tak trafiłem na stronę www.okogroup.pl. Oni tutaj sprzedają uszczelniacze OKO. Już miałem okazję sprawdzić działanie tego materiału w akcji i mogę polecić. Świetnie blokuje wyciek powietrza, inna sprawa, że są też dobrą profilaktyką przy dalekobieżnych kursach, gdzie chłodzą oponę od wewnątrz.

Napisano 30 listopad 2014 - 16:30

Dobry Wieczór Panie ttt - chyba że nawet już podnośników nie dają do niektórych nowych aut ale tak to po kiego się męczyć i przepychać cały samochód jak można go podnieść i obrócić samym kołem... ?

Napisano 31 październik 2013 - 23:44

Będąc w sierpniu na wakacjach przebiłem oponę z boku w dwóch miejscach (najechałem na krawężnik). Użyłem potem tego uszczelniacza i po uszczelnieniu bez problemu pojechałem do wulkanizacji, jakieś 20km. Wulkanizator trochę się krzywił na tą piankę, ale wylał ją, wyczyścił oponę i załatał. No i opona działa do teraz (2.5mies / minimum 2000km). Tak więc w moim przypadku:1) nieprawda że nie działa na uszkodzenia boczne2) nieprawda że nie można potem zwulkanizowaćNie chcę generalizować, sam się zastanawiam czy miałem szczęście i czy nie zorganizować sobie dojazdówki. No i potwierdzam że jest trochę zabawy z pompowaniem.

Napisano 13 sierpień 2013 - 18:59

Co to za oszczędności ? Pojemnik z uszczelniaczem do Opla kosztuje 243,54 pln!!!!

Napisano 20 maj 2013 - 02:29

zaoszczędzimy 5 zł w paliwie nie wożąc 10 kilo stali i gumy a stracimy mnóstwo nerwów i 300 zł w oponie bo opona po takim zestawie naprawczym kwalifikuje się jedynie do wymiany nikt nam tego nie naprawi, kto używał tego g.. ten wie że z tym też jest nie mało roboty trzeba samochód przepchać tak żeby dziura była na dole opony (ja miałem przypadek że ciężko dziurę było zlokalizować) i preparat mógł spłynąć opona musi być napompowana jeżeli jest flak i powietrze szybko schodzi to można zapomnieć i oto cała prawda! jestem właścicielem qashqai i to jest udręka tego modelu w mojej wersji wyposażeniowej :( swój zestaw naprawczy wy...iłem i wygospodarowałem trochę miejsca na dojazdów-kę i lewarek, naprawdę zna to uczucie każdy kto tak postąpił pełne odprężenie, nareszcie mogę jeździć blisko krawężników!!! kto miał wie o czym mówię!!! to jest rozwiązanie doraźne i nie zawsze skuteczne a na pewno skutki użycia kosztowne także radze się 3 razy zastanowić!!!!

Admin Moja Firma

Napisano 20 maj 2013 - 02:29

Komentarz do artykułu: Zestawy naprawcze w sprayu – czy to działa, kiedy można je stosować, kiedy nie uszczelnią opony

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)