Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak wykonać naprawy blacharsko – lakiernicze we własnym zakresie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Servus

Napisano 31 lipiec 2018 - 21:26

Ja takimi rzeczami sam się nie zajmuje. Uważam, że mógłbym tylko pogorszyć sprawę, a po co? Wystarczy dac to komuś i będzie porządnie zrobione. Tak właśnie znalazłem firmę http://abc.colorex.pl/pl/. Super ludzie, świetnie się sprawują, z lakiernictwem proszkowym tylko do nich.


ala233

Napisano 30 marzec 2018 - 22:30

Zastanawiam się czy zarysowany błotnik pomalować klasycznie na mokro czy lepsze będzie malowanie proszkowe


lilu21

Napisano 12 marzec 2018 - 13:24

Jeśli interesują Was poradniki dot. lakiernictwa to polecam lekturę tekstów na stronie http://naprawiamkaro...a/lakierowanie/Można się dowiedzieć sporo ciekawych, rzeczowych informacji. Mnie osobiście wiele to pomogło.


Napisano 21 styczeń 2018 - 09:50

To ma byc poradnik? Kup odpowiednie narzedzia umyj auto warto samemu robic pomaluj auto dobierz lakiej dokup czesc Jakies jaja dla retarded people

yedyny

Napisano 05 grudzień 2015 - 00:43

W Warszawie dobry blacharz to http://www.lakiernictwo-auta.waw.pl Oferują kompleksową obsługa w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych, ale ja korzystałem z ich usług bardziej z tego względu, że jako jedni z nielicznych współpracują z większością TU i oferują możliwość zgłoszenia szkody na miejscu bez konieczności wzywania rzeczoznawcy oraz bezgotówkową naprawdę autausmiech.gif Dla mnie mają za to ogromny plus!


Napisano 21 lipiec 2015 - 12:36

polecam warsztat www.slavauto.pl w Szczecinie jeśli chodzi o naprawy blacharskie. Tam panowie dokładnie i precyzyjnie wszystko wykonują. Różnego rodzaju wgniecenia, korozję. Mają konkurencyjne ceny.

Napisano 12 kwiecień 2015 - 14:05

Ja będę za nie długo brał się za naprawę dostawczaka bo staruszek wymaga ingerencji i naprawy zmarszczek wraz z usunięciem rudego makijażu! Cóż - silnik i bebechy zdrowe, a szkoda auta, jednak jego wartość to jakieś 5000/6000 tyś. zł. tak więc do blacharza nie ma sensu go prowadzić bo zawoła za naprawę ze 2000tyś. jak nie więcej, a i też nie mam zaufanego blacharza, a to podstawa, bo z tego co wiem to bardzo duża ilość to paproki są, musiał by człowiek stać nad takim i patrzeć co wyprawia, a nie interesuje mnie samo zdarcie rdzy oraz byle jakie zabiegi. Nie chcę też ideału, ale solidnego zabezpieczenia i na to wszystko porządne zabezpieczenie izolujące od wody i kamieni. Natomiast jeśli powstały perforacje blachy, to mata szklana, odpowiednie żywice i do dzieła. Ma być solidnie , a nie pięknie, bo to nie limuzyna! Skoro tak , to zrobię to sam!

art34

Napisano 04 sierpień 2014 - 11:34

Na stronie http://www.automix-lodz.pl/ w dziale ciekawe tematy znajdziecie sporo porad nt. lakierowania samochodu, można wykorzystać przy samodzielnej naprawie :) 


Napisano 02 styczeń 2014 - 13:02

Ja też wolałabym oddać auto w ręce profesjonalistów. Sama korzystałam z usług http://www.autoszkody.pl/ - blacharstwo, lakiernictwo Poznań.

Napisano 13 kwiecień 2012 - 01:10

W życiu nie podjąłbym się samemu robić naprawy blacharsko – lakierniczej swojego autka... Nie znam się na tym zupełnie i pewnie tylko bym pogorszył sprawę. Już wolę dać zarobić swojemu blacharzowi/lakiernikowi i mieć święty spokój oraz dobrze wyglądający wozik:) (Jak ktoś z Poznania to jest tam świetna lakiernia http://serwis-blacharski.pl )A te rady z art. to chyba raczej dla kogoś, kto choć trochę ma pojęcie o tych sprawach. Ja wychodzę z założenia, że gdyby te naprawy były takie proste to w warsztatach samochodowych byłyby pustki, a przecież u nich ruch jak w marketach :P

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)