Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Felga: polerowanie, malowanie czy chromowanie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

G0siaa

Napisano 17 październik 2019 - 09:48

Dobrym rozwiązaniem jest także malowanie proszkowe. Zapewnia gładką i trwałą powłokę, która posłuży przez długie lata. Ja korzystałam niedawno z usług lakierni www.lakierujemyproszkowo.pl. Gwarantują wysokiej jakości lakierowanie proszkowe elementów stalowych, metalowych i aluminiowych.


Kordi33

Napisano 03 kwiecień 2019 - 05:56

Firma TechnoStal zajmuję się piaskowanie w grudziądzu posiadają nowoczesny sprzęt i bardzo dobrze wykwalifikowanych pracowników, co daję doskonały efekt wykonanej pracy. Warto zajrzeć, mają nie tylko usługi związane z felgami, ale też z piaskowaniem ścian, antyków itp. są już bardzo długo na rynku i mają bardzo dobrą opinię w Grudziądzu. 
Polecam.


Napisano 22 październik 2018 - 16:38

Piaskowanie i lakierowanie proszkowe = najlepszy sposób na piękne felgi. Wszystkim Krakusom polecam STELCO w Krakowie. Można mówić o nich co się chce, ale na renowacji felg i lakierowaniu to oni się znają jak mało kto.

Napisano 29 sierpień 2011 - 10:44

Ja jestem zwolennikiem polerki felg. Pewnie że trzeba o nie dbać nieco bardziej niż o felgi polakierowane proszkowo ale efekt jest o niebo lepszy. Felgi o w miarę masywnych ramionach bez problemu wypolerujemy samemu, wystarczy jeden dzień. Należy pamiętać o regularnym polerowaniu takich felg!

Napisano 25 sierpień 2011 - 00:07

Pamiętaj że polerowane felgi wymagają specjalnej troski. Nie są również polecane zimą. Najtrwalsze i najbardziej wytrzymałe jest lakierowanie proszkowe. Do tego poprawnie wykonane wygląda bardzo dobrze i daje możliwość dopasowania indywidualnego koloru felgi.

Napisano 24 sierpień 2011 - 19:33

Czy znacie w Warszawie jakiś zakład który wypoleruje mi felgi? I czy każdą felgę można wypolerować na połysk? Czy nie jest to możliwe i musi być na nich jakiś specjalny lakier?

Admin Moja Firma

Napisano 24 sierpień 2011 - 19:33

Komentarz do artykułu: Felga: polerowanie, malowanie czy chromowanie?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)