Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Leasing samochodu


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

leasi432

Napisano 09 listopad 2015 - 12:09

Najlepszy leasing w wielu różnych pakietach dostosowywanych do indywidualnych potrzeb kontrahentów. W ofercie znajdują się wszystkie marki i modele samochodów obecnych na polskim rynku. Wiele udogodnień dotyczących obsługi, serwisu i likwidacji szkód. Najlepszy leasing spełniający Państwa wszelkie oczekiwania i potrzeby.

http://www.masterlea...oferta_leasingu


Napisano 04 lipiec 2011 - 20:44

Ważną kwestią jest jeszcze to, że samochód nie przechodzi na własność leasingobiorcy automatycznie. W terminie miesiąca od zapłaty ostatniej raty należy powiadomić finansującego o tym, żeby przeniósł na nas własność samochodu.

Napisano 04 lipiec 2011 - 20:42

W przypadku umowy leasingu stosuje się przepisy o sprzedaży na raty. W związku z tym można wykupić samochód poprzez zapłacenie wcześniej sumy pozostałych rat leasingowych. W takim przypadku można je pomniejszyć odpowiednio do ich oprocentowania.

Napisano 04 lipiec 2011 - 20:41

A jak jest z wykupem samochodu na własność przez leasingobiorcę? Trzeba spłacić cała sumę rat leasingowych, żeby można się stać pełnoprawnym właścicielem samochodu.

Napisano 04 lipiec 2011 - 20:38

Leasingobiorca ma obowiązek niezwłocznie powiadomić firmę leasingową o zauważonych wadach w samochodzie. Firma leasingowa jest właścicielem samochodu i to ona go zakupiła na własny rachunek więc jej przysługują wszelkie prawa wobec sprzedawcy wynikające z rękojmi i gwarancji przy umowie sprzedaży samochodu.

Napisano 04 lipiec 2011 - 20:37

co się dzieje w wypadku kiedy leasingobiorca odkrywa w samochodzie jakieś usterki? Komu ma je zgłosić i jak wygląda procedura ich usuwania lub wymiany samochodu?

Napisano 04 lipiec 2011 - 20:35

W przypadku leasingu samochodu to my wybieramy jaki samochód chcemy mieć do użytkowania. Należy też pamiętać, że właścicielem samochodu przez czas trwania umowy jest finansujący.

Napisano 17 czerwiec 2011 - 10:51

Trzeba tylko uważnie czytać umowę leasingu. Zresztą każdą inną zawieraną umowę też. Potem mogą się pojawić kłopoty jeśli w umowie były zawarte ograniczenia co do korzystania z samochodu.

Napisano 17 czerwiec 2011 - 10:49

Na pewno leasing wiąże się z mniejszymi formalnościami i kosztami niż wzięcie kredytu na zakup samochodu. Poza tym kuszący może się okazać pakiet tych usług dodatkowych. No i w leasingu mamy nowy samochód do dyspozycji.

Admin Moja Firma

Napisano 17 czerwiec 2011 - 10:49

Komentarz do artykułu: Leasing samochodu

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)