Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kiedy opona jest stara?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 01 listopad 2019 - 23:13

ja też bym nie kupiła używanych, skoro poprzedni właściciel kupuje sobie nowe, to coś jest na rzeczy... bezpieczeństwo przede wszystkim!!!

Wyobraź sobie, że dla Niemca oponki są za głośne albo mają brzydki wygląd i już zmienia bo go stać


Napisano 20 październik 2018 - 10:40

Pisząc ten artykuł chyba dokładnie nie sprawdziliśmy jak to jest. 3 lata to wg przepisów okres który opona może leżeć na półce u sprzedawcy, więc wg artykułu jeśli kupimy taką oponę jako nową od razu trzeba ją wyrzucić...

Napisano 11 październik 2016 - 08:24

Hej pismaku czy tanie opony oznacza złe. Czy zakupone opony w hipermarkecie są gorsze od zakupionych u gumisia? Czy market je produkuje czy ten sam producent co napisane jest na oponioe KLEBER to kleber madein taiwan lub czech republik. lepsza z marketu niż od Źutka ze złomu.

Napisano 26 czerwiec 2011 - 15:37

ja też bym nie kupiła używanych, skoro poprzedni właściciel kupuje sobie nowe, to coś jest na rzeczy... bezpieczeństwo przede wszystkim!!!

Napisano 24 czerwiec 2011 - 21:24

uzywane opony to najlepiej się nadają na pomost, żeby łódki się nie obijały. To jak dla mnie jedyne miejsce na takie produkty... No i jako barierki na tory też niezłe...

Napisano 24 czerwiec 2011 - 14:05

ja nie rozumiem ludzi, którzy kupują używane opony... chcą tym samym zaoszczędzić na bezpieczeństwie i później to się źle kończy. myślę, że zużyte opony powinno się utylizować na szeroką skalę. nie dopuszczać do sytuacji, gdy gdzieś za garażami czy na działkach leżą stosy opon, z którymi nikt nic nie robi.

Napisano 20 czerwiec 2011 - 01:05

Kiedy opona jest stara? Ano zazwyczaj już po kilku latach użytkowania, wiele zależy od warunków. Tylko co z tego, skoro ani handlarze ani kierowcy nie przejmują się tym czy opona jest stara i na rynku opon używanych zdarzają się opony z 2002, z 2003 roku.A są i tak przypadkie kiedy DOT jest 3 cyfrowy czyli opony są sprzed 2000 roku!

Admin Moja Firma

Napisano 20 czerwiec 2011 - 01:05

Komentarz do artykułu: Kiedy opona jest stara?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)