Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Chcę zainwestować w złoto


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

lenonka

Napisano 02 wrzesień 2021 - 06:18

To bardzo dobry pomysł moim zdaniem. Na złocie się nie traci, nawet w takich niepewnych czasach jakie mamy teraz :) Ja ostatnio również poczyniłam inwestycje, z pomocą tego miejsca - https://www.mennicaskarbowa.pl/, bardzo szybko zrealizowali moje zamówienie, jak najbardziej ich polecam 


fashion.victim

Napisano 12 maj 2021 - 11:59

To dowiedz się więcej o złocie, wartości i tym wszystkim, jak to działa.


Caryk88

Napisano 11 maj 2021 - 09:19

Oczywiście jak chcesz na poważnie zainwestować to warto będzie szukać takiej firmy, która zaproponuje w tym względzie dobrą ofertę i tutaj Mennica 24(mennica24.pl  ) to dla mnie zawsze pierwszy wybór. Jak chce większa kwotę włożyć w sztabki albo monety to wiem, że u nich bez obaw można zamawiać i dostanę dobry produkt z certyfikatem, odpowiednio zabezpieczony na czas transportu. To co można o nich powiedzieć, to że obsługa stoi na najwyższym poziomie.


pawelszabla

Napisano 06 maj 2021 - 12:58

Hej, chce zainwestować kilkadziesiąt tysięcy w złoto, tylko to będzie moja pierwsza inwestycja w takim charakterze więc potrzebowałbym w tym zakresie jakieś pomocy, tak żeby kupować w bezpieczny sposób z takiego źródła, gdzie faktycznie będę miał gwarancje, że to złoto będzie miało odpowiedni certyfikat.

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)