Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: W jakim banku założyć konto?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Ewka2005

Napisano 07 wrzesień 2021 - 09:45

Ja mam i konto osobiste i firmowe w Pekao i powiem szczerze od kilku lat jestem bardzoooo zadowolona. One są scalone, łatwy dostęp, bezpłatne przelewy, duzo fajnych opcji i benefitów. Sugerowałam się tym zestawieniem https://wujeksknerus.pl/ 


Boocik

Napisano 08 lipiec 2021 - 14:15

Wydaje mi się że najlepiej szukać takiego konta które będzie tanie w utrzymaniu i nie będzie generowało zbyt wielu kosztów. Warto analizować sobie bieżące oferty np. https://www.gopozycz.../darmowe-konto/ - w tym miejscu znalazłem przykładowo eKonto, które gdyby nie karta byłoby w pełni darmowe.


fashion.victim

Napisano 12 maj 2021 - 11:57

Wybór konta osobistego z pewnością ma spore znaczenie, trzeba byłoby więc podejść do sprawy na poważnie. Zobacz, na co zwracać uwagę, przy tym wyborze, gdy na przykład zaczynamy pracować zawodowo.


pepke

Napisano 04 luty 2020 - 07:51

Sam ostatnio szukałem konta do załozenia konta osobistego jak również do konta firmowego. Warto zaglądać do porównan w sieci z uwagi na to, ze znajdziecie w nich zestawienie obecnych ofert kont osobistych

https://loando.pl/konta-bankowe

 

Niezłe porownania kont bankowych są obecnie na Loando. 

 

Obecnie mam konto w nest banku. Nie ma tutaj bonusu za załozenie konta ale jest

darmowe prowadzenie konta

darmowa karta

darmowe przelewy do innych banków

oraz darmowe wyplaty z bankomatów. 


Fizo

Napisano 03 styczeń 2020 - 17:28

Banki mają podobne warunki, najlepiej sprawdzić na czym zarabiają, czy z tych produktów często korzystamy.


wicehrabia

Napisano 29 grudzień 2019 - 18:41

Tutaj http://www.pbp-bank....ktow-bankowych/ jest lista najpopularniejszych produktów bankowych. Jak się okazuje, konto znajduje się pośród nich.


Napisano 16 grudzień 2019 - 18:03

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2800 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów:

- w trakcie rozmowy video (wystarczy dokument tożsamości oraz komputer z kamerą i mikrofonem - czas aktywacji nawet do 5 minut),

- składając wniosek przez stronę internetową (wystarczy wykonać przelew ze swojego konta w innym banku, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut),

- poprzez kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę),

- w oddziale (uprzednio składając wniosek online lub od razu udając się do oddziału).

 

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

 

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl


Arlena

Napisano 10 lipiec 2019 - 09:30

Konto bankowe powinno być przede wszystkim tanie w utrzymaniu i funkcjonalne. Na tej stronie można przeczytać o rachunkach osobistych tego typu https://przyjazneban...kowe-bez-oplat/ Przy tak dużym wyborze produktów bankowych, nie warto płacić za usługi, które powinny być darmowe.


Tomaszw

Napisano 25 czerwiec 2019 - 08:44

Trudno jednoznacznie powiedzieć. Oferty banków tak szybko się zmieniają. W mojej ocenie najlepiej skorzystać z banku, który jest w polskich rękach. Myślę, że wtedy jest bezpieczniej w trakcie ewentualnych kryzysów.


kryspiecz37

Napisano 24 czerwiec 2019 - 09:42

Ciekawą opcją może być również rachunek dla dwojga - http://jakpomnazacos...-konto-bankowe/ Dla wielu osób może być fajnym rozwiązaniem.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)