Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Gdzie założyć konto w banku?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Gustav2

Napisano 08 grudzień 2020 - 12:46

A ING opłaca się tam jeszcze zakładać konto dla firm? Bo wiem, że kiedyś mieli fajną ofertę.


Marek O

Napisano 04 listopad 2020 - 11:01

Moim zdaniem warto skorzystać z porównywarki kont bankowych takiej jak https://konto-w-bank...szczednosciowe/. Dzięki temu w łatwy sposób można porównać sobie oferty bankowe i wybrać tę najkorzystniejszą. 


Gustav2

Napisano 04 listopad 2020 - 07:00

Też słyszałam, że Nest Bank ma teraz korzystną ofertę. Choć ja zdecydowanie jestem fanem Millennium.


Wojtek541

Napisano 18 październik 2020 - 21:08

Trudny wybór i na pewno ciężko podjąć ostateczną decyzję co do wyboru zarówno konta osobistego, jak i firmowego. My zapoznaliśmy się ze wszystkimi możliwościami i zdecydowaliśmy się na Nest Bank https://nestbank.pl/...i-rodziny/konta którzy naprawdę fajnie zestawili ofertę, jednocześnie na każdym etapie mogliśmy liczyć na profesjonalne podejście do klienta i jasne warunki bez żadnych zastrzeżeń oraz ukrytych kosztów. Mam nadzieję, że dobrze wybierzecie i przez dłuższy czas będziecie zadowoleni :)


Napisano 16 grudzień 2019 - 18:04

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2800 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów:

- w trakcie rozmowy video (wystarczy dokument tożsamości oraz komputer z kamerą i mikrofonem - czas aktywacji nawet do 5 minut),

- składając wniosek przez stronę internetową (wystarczy wykonać przelew ze swojego konta w innym banku, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut),

- poprzez kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę),

- w oddziale (uprzednio składając wniosek online lub od razu udając się do oddziału).

 

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

 

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl


aniolek

Napisano 19 kwiecień 2019 - 20:07

Takie pytanie teraz zadaje sobie wielu ludzi. W końcu to nic dziwnego, każdy woli mieć darmowe konto ;) Ja jak chciałam sobie takie założyć, to zajrzałam na https://www.siewie.p...nto-internetowe żeby zobaczyć w jakich bankach są darmowe konta. Dowiedziałam się jak złożyć wniosek o takie internetowe konto i teraz jestem naprawdę zadowolona z wyboru, jakiego dokonałam!


Aida

Napisano 03 kwiecień 2019 - 12:32

Na tym portalu https://centrumbanko...-konto-bankowe/ odkryłam ciekawe zestawienie rachunków z konkurencyjnymi warunkami utrzymania. 


Napisano 20 luty 2019 - 14:08

Dokładnie zgadzam się z Darkiem dla jednych jest ważne prowadzenie konta za darmo, dla innych sprawna apka a dla jeszcze innych darmowe wypłaty z bankomatów za granicą 


Darek Piwowarczyk

Napisano 16 luty 2019 - 21:31

E tam. Zakładając konto w banku przede wszystkim trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie dotyczące tego z jakich usług będziemy korzystać i co będzie najkorzystniejsze dla nas samych. konto w banku to kwestia indywidualna. Dla jednego jest lepsze to, dla innego, tamto..


Napisano 12 luty 2019 - 16:21

Oprócz miejsc w rankingu, chciałbym,żeby konto bankowe oferowało mi stabilność na rynku,że sie nie zawiną jednym słowem po paru miesiącach. Co na ten temat uważacie? jakie banki są ok?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)