Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Jaki rzetelny zakład pogrzebowy w Warszawie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Jeremiasz321

Napisano 04 styczeń 2021 - 14:55

Najlepiej samemu zestawić sobie oferty zakładów pogrzebowych. Wpisujesz w wyszukiwarkę i sprawdzasz co oferują. Moim zdaniem im więcej firma ma do zaoferowania tym lepiej. Najszybciej będzie przez jakąś stronę, która ma katalogi zakładów. Wiem, że jeden portal przedstawia oferty wszystkich zakładów w konkretnym mieście, trzeba tylko wpisać Warszawę w wyszukiwarkę. Wtedy pokazują się oferty i zdjęcia. 


Łucja15

Napisano 12 październik 2020 - 15:25

Znam dwa zakłady pogrzebowe, w jednym organizowałam pogrzeb, w drugim byłam tylko jako "gość". Zarówno https://pogrzebymemorial.pl/ jak i https://iredar.pl/ to zakłady wykazujące się ogromną empatią do klienta i wysokim profesjonalizmem. Oba pogrzeby przeprowadzone zostały z bardzo dużym szacunkiem, na jaki z całą pewnością zasłużyli moi krewni. 


w.malinowski

Napisano 17 wrzesień 2020 - 08:56

Ten zakład polecili nam znajomi https://warszawa.pogrzeby-cerber.pl/, nie mylili się. Wszystko było bardzo profesjonalne, pracownicy zakładu pogrzebowego załatwili za nas większość formalności. Zamawialiśmy przez zakład nawet  wiązanki, więc jedyne co musiałem zrobić, to zjawić się na pogrzebie. Bardzo mi to pomogło, bo nie miałem głowy do latania po kwiaciarniach. 


Napisano 15 styczeń 2020 - 13:12

ja też znam ten zakład pogrzebowy Drzewiarz z Drobina bo mieszkam w tamtych okolicach i oni mają naprawdę dobre opinie bo organizują pogrzeby naprawdę perfekcyjnie. Byłem na kilku pogrzebach , które organizował ten zakład i wszystko stosownie do okoliczności i dopięte na ostatni guzik. 


Caryk88

Napisano 04 listopad 2019 - 08:52

Wydaje mi się, że autorce chodzi raczej o to, żeby ktoś jej pomógł w kwestiach formalnych. Teraz firmy pogrzebowe się tym zajmują. Po stwierdzeniu zgonu przez lekarza dzwoni się po prostu do takiej firmy, ona odbiera ciało i przekazuję wszystkie informacją o dalszym postępowaniu. Często też załatwia, na przykład datę pogrzebu z księdzem i tak dalej, kieruje do konkretnych miejsc w celu załatwienia dokumentów. Przynajmniej w Radomiu Epitafium tak robi. Tutaj masz ich stronę http://www.epitafium.net.pl/ .


Napisano 17 październik 2019 - 22:02

Ja nie jestem z Warszawy ale mogę polecić dobry zakład pogrzebowy, który znajduję się w miejscowości Drobin i jest to zakład Drzewiarz. W tym zakładzie możemy liczyć na fachową i taktowną pomoc ze strony pracowników zakładu. 


Bożena Kucharska

Napisano 20 wrzesień 2019 - 21:13

Kompleksowa usługa, kompetentni pracownicy są wielki wsparciem, potrafią doskonale zorganizować pogrzeb nawet daleko poza Warszawą. Profesjonalni, dostępni 24h oraz taktowni w trudnych dla nas chwilach towarzyszyli naszej rodzinie już kilkukrotnie. Szczerze polecam w 100% Zakład pogrzebowy Jakubisiak.

Jol70po

Napisano 15 wrzesień 2019 - 20:27

Byłam zdruzgotana po nagłej śmierci mojej mamy. Gdyby nie profesjonalna pomoc sprawnej firmy pogrzebowej www.dpsz.pl w ogóle nie dałabym rady z pogrzebem. Fachowcy z firmy zajęli się wszystkimi formalnościami i szczegółową organizacją uroczystości.


Napisano 17 kwiecień 2019 - 17:12

 Moja rodzina korzystałam  z usług zakładu pogrzebowego   Sacrum z Olsztyna i firma  zajęła się organizacją pogrzebu kompleksowo i o nic nie musieliśmy się martwić.  Jeżeli ktoś z was jest z tych okolic i  będzie musiał zmierzyć się z takim smutnym tematem to ta firma zajmie się tym tematem kompleksowo i na najwyższym poziomie. 


Luiza82

Napisano 09 kwiecień 2019 - 12:19

Mój ciężko chory mąż życzył sobie, żeby po śmierci jego ciało skremować. Firma pogrzebowa www.dpsz.pl załatwiła wszystkie formalności związane z kremacją i ceremonią pogrzebową. Pracownicy firmy byli wyjątkowo profesjonalni i uprzejmi.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)