Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Wyjazd na wakacje za granice?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Aligru

Napisano 24 sierpień 2021 - 11:43

Ogólnie za granicę zawsze jeżdżę z biurem podróży. Oszczędzasz dużo czasu na organizowaniu wyjazdu. Jeśli szukasz zaufanego, to zgłoś się do nich: https://bissole.pl/. W tym roku zorganizowali nam perfekcyjny urlop na Dominikanie.


alf

Napisano 05 maj 2021 - 12:00

Duże wrażenie zrobiła na mnie wycieczka do Paryża, konkretnie 3 miejsca
 
Disneyland - wybrałem się tam z uwagi na to że mam dzieci ale mozna się tam bawić dobrze nawet jeśli jest się osoba dorosłą. Dobrze zaplanować sobie tam przynajmniej 2 dni.
 
Łuk triumfalny - Pomnik dla walczących w czasie rewolucji francuskiej, stoi na środku najbardziej niebezpiecznego ronda Paryża
Katedra Notre Dame - Najbardziej znana katedra na świecie jest obecnie zamknięta dla publiczności w środku, ale i tak robi niesamowite wrażenie na zewnątrz.
 
No i oczywiście warto jest wybrać się do Luwru https://zwiedzamypar...tki-paryza/luwr

Naster

Napisano 30 kwiecień 2021 - 11:59

Jestem jak najbardziej za, ja już czekam aż będzie, to bardziej możliwe i wylatuje do Grecji, na jedną z wysp https://trek.zone/pl/grecja/miejscamiejsca na niej są cudowne, dlatego nie mogę się już doczekać tego wyjazdu. A co ciekawe, na tej stronie macie wszystkie ważne informacje, o których warto wiedzieć, planując wyjazd. 


Martyneczka

Napisano 22 marzec 2021 - 19:35

A ja własnie nie mam ochoty szukac żadnego hotelu. mało tego w ogóle nie mam ochoty korzystać z popularnych serwisów. Zalezy mi na wynajmie domu z basenem. Mam na oku Hiszpanie coś takiego jak tutaj https://costahomes.es/pl/


Forumowicz84

Napisano 02 wrzesień 2020 - 09:44

Obojętnie, gdzie wybierzesz się na wakacje, to najprawdopodobniej będziesz poszukiwać jakiegoś dobrego hotelu, w którym mogłabyś się zatrzymać na czas swojego urlopu. Znaleźć go możesz z pomocą https://stayget.com/Ja polecam.


Napisano 08 czerwiec 2020 - 14:57

ja planowałam powtórzyć Maderę, gdzie byłam jesienią, nawet umawałam się już wstępnie z poznaną tam polską przewodniczką z madeira dreams i cóż trzeba czekać


Karola12b

Napisano 25 maj 2020 - 11:45

Ciekawe, jakie będa ceny wakacji, jak w końcu otworzą granice...


mariuszgronek

Napisano 20 maj 2020 - 11:49

Niestety ale masz racje.


luke45

Napisano 15 maj 2020 - 06:32

W tym roku chyba nici z egzotycznych podrózy.


abi ubu

Napisano 08 maj 2020 - 16:26

No teraz to będzie bardzo problematyczne, zorganizowanie takiego wyjazdu. Ale chodzi nie tylko o zagrożenie epidemiologiczne. To także coraz większe ryzyko polityczne i gospodarcze. Wykluwa nam się bowiem nowy świat dwubiegunowy, w którym geopolityka jest determinowana przez rywalizację USA i Chin. Choć może się wydawać, że będzie to bez znaczenia dla zwykłych obywateli, to jednak w praktyce zaburzy m.in. możliwość wyjazdów wakacyjnych.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)