Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak oszczędzać pieniądze na jedzeniu? Pomysły


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Tomba1986

Napisano 30 styczeń 2020 - 11:09

Jak dla mnie to na pewno trzeba zrezygnować z zakupów w małych sklepach, bo mają często wysoką przebitkę (przepraszam wszystkich małych przedsiębiorców :D). Najlepiej robić większe zakupy raz albo dwa razy w tygodniu, robić listę przed zakupami i trzymać się jej. Równie ważne jest także zrezygnowanie z niepotrzebnych produktów - napojów gazowanych, słodyczy, chrupek itp. No i warto wykorzystywać wszystkie produkty w całości - ostatnio dowiedziałem się, że liście rzodkiewki mogą być zamiennikiem np. szpinaku. Sprawdziłem - zgadza się! Pamiętajmy jednak, żeby nie kupować produktów najtańszych, bardzo niskiej jakości, ponieważ są one najczęściej niezdrowe i napchane jakimiś wypełniaczami.


pomocna

Napisano 30 grudzień 2019 - 13:07

Myślę, że najlepsza rada to kupować rozsądnie i sprawdzać gdzie jakie produkty są najtaniej. Można przeglądać gazetki promocyjne jak https://gazetka-lewiatan.pl/ i jak się już znajdzie sklep gdzie zakupy idą sprawnie i nie wydaje się na nie za dużo to jak najbardziej tam już się zaopatrywać. Znaczenie ma w końcu nie tylko cena ale i jakość i świeżość produktów. Jak raz kupisz coś popsutego to zapewne do tego sklepu już nie wrócisz. Ja mam tak samo. Tylko sprawdzone, pewne miejsca jak Lewiatan właśnie. Mają w całej Polsce mnóstwo swoich sklepów i pilnują jakości i ceny jak najbardziej korzystne. Nie mówiąc o licznych promocjach. 


mamarek44

Napisano 11 wrzesień 2019 - 07:03

Na prawdę bardzo ciekawe sposoby na oszczędzanie www.open.pl/oszczedzanie-i-inwestowanie Sam będe musiał tego spróbować, ponieważ z tego co widzę to na prawdę można na tym sporo zaoszczędzić. Będe wam bardzo wdzięczny jeśli podacie tutaj także więcej innych i ciekawych sposobów na właśnie takie oszczędzanie.


kontrola

Napisano 23 styczeń 2019 - 18:58

Przy obecnym stanie zanieczyszczenia środowiska tylko własny ogródek jest najlepszą opcją.


erika

Napisano 14 grudzień 2018 - 09:39

Polecam zamiast stołować się w drogich restauracjach to zacząć odwiedzać jadłodajnie. Podawane w nich jedzenie kosztuje nie wiele, a jest smaczne i rozwiązanie z obiadami abonamentowymi jest wygodne. W Szczecinie polecam Pasibrzucha. http://pasibrzuch.szczecin.pl


luke45

Napisano 23 październik 2018 - 07:56

Nie marnować jedzenia i robić zakupy raz na tydzień.


Napisano 11 październik 2018 - 13:59

Oszczędzanie na jedzeniu nie ma sensu, jak się oszczędza na wodzie i prądzie to nie ma co głodować


Napisano 11 październik 2018 - 13:59

Oszczędzanie na jedzeniu nie ma sensu, jak się oszczędza na wodzie i prądzie to nie ma co głodować


zecor

Napisano 27 czerwiec 2018 - 15:59

 Dokładnie. Ja na prądzie oszczędzam, mam dość małe rachunki na ,activejetach za to za wodę spore...


Naster

Napisano 17 maj 2018 - 12:09

Oszczędzanie na jedzeniu absolutnie nie powinno mieć miejsca, to nie jest dobra opcja. Oszczędzać można na każdej innej rzeczy, ale nie na tym, z portalu http://super-fit.pl/...-kupic-allegro/ dowiesz się jak ważne jest odpowiednie jedzenie. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)