Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kantor internetowy - który najlepszy?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 13 wrzesień 2017 - 23:07

tak, przy konieczności regularnych przewalutowań warto takie konto założyć, wtedy można w e-kantorach wymieniać taniej, mój rachunek w BZ WBK jest nawet bezpłatnie obsługiwany przy przelewach z Pluskantor.pl. W połączeniu z korzystnym kursem oszczędność widoczna.


dancewithhim

Napisano 07 wrzesień 2017 - 06:53

Polecam założyc sobie konto walutowe.Taki mbank czy nest bank mają bardzo dobre warunki jeśli chodzi o konta walutowe. O ile większe sumy faktycznie opłaca się wymieniać w kantorze internetowym to mniejsze sumy lepiej jest wymieniać po przeliczniku oferowanym przez jeden z powyższych banków.

 

Na stronie znajduje sie ranking kont bankowych: http://www.tanie-konto.pl/

 

Możecie sobie zobaczyć jaki bank ma najlepsze konta walutowe. 


kitki

Napisano 03 sierpień 2017 - 12:19

Moim zdaniem przewagą kantorów internetowych są nie tylko korzystne kursy ale przede wszystkim wygoda przeprowadzania  transakcji zarówno podczas wymiany walut jak i wykonywaniu przelewów. Jeśli chodzi o miejsce to polecam https://kantoronline.pl/kurs-gbp-pln. Miejsce sprawdzone i godne polecenia. 


Klasowa

Napisano 06 kwiecień 2017 - 08:18

Ostatnio otworzyło się sporo tego typu placówek. Osobiście stawiałabym na coś zaufanego, ponieważ trzeba mieć pewność, że nasze środki nie przepadną, bo często wchodzą w grę większe kwoty. Kantor internetowy prowadzony przez Alior wydaje mi się rozsądną alternatywą, ponieważ to również konto walutowe, mające gwarancje BFG.


Napisano 23 marzec 2017 - 20:55

Wspaniale układa mi się współpraca z Amronet, od kilku miesięcy jestem klientką. Nigdy wcześniej nie wymieniałam tak tanio i szybko.


czapelka

Napisano 03 marzec 2017 - 21:53

Tu jest bardzo fajny e-kantor, z którego od dość niedawna korzystam :) Dają radę, super obsługa i w ogóle :D


Marek O

Napisano 07 luty 2017 - 13:53

Jeśli chodzi o dobre i sprawdzone kantory internetowe, to możecie zajrzeć na https://ekantor.pl/. Według mnie wymiana w takim kantorze jest naprawdę opłacalna i można liczyć na szybkie i terminowe transakcje. Sprawdźcie sami. 


KrystynaBar

Napisano 22 styczeń 2017 - 17:10

Ale po co kantor internetowy? Przecież to się nie opłaca. Jak chcesz kupić więcej jakiejś waluty to nie lepiej pójść do stacjonarnego i negocjować kurs? Zawsze można trochę zyskać. Ja tak robię przynajmniej. U mnie w Nowym Sączu jest taki kantor http://www.kantorcentus.pl  i oferują dobre kursy walut, które jeszcze można negocjować. Warto moim zdaniem wink.png


Napisano 25 grudzień 2016 - 22:59

Od kilku miesięcy korzystam z Amronet.pl, bardzo opłaca się u nich kupować  EUR, dobre kursy, szybkie i tanie przelewy, nawet na zagraniczne konta.


magic992

Napisano 08 grudzień 2016 - 09:37

Przed wyborem kantoru internetowego, zapoznałam się z  tym rankingiem najlepszych kantorów online z 2016 :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)