Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ile kosztuje pogrzeb?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

zimbol

Napisano 06 luty 2020 - 12:11

To zależy od tego jaki zakład pogrzebowy się wybierze, ja wraz z rodziną postanowiłem wybrać dom pogrzebowy https://www.edenpogrzeby.pl/. Jesteśmy zadowoleni z ich usług, byli dla nas dostępni non stop i potrafili pomóc w dużej ilości rzeczy .


radekos

Napisano 22 grudzień 2019 - 22:01

U nas z kolei  dobrze wywiązał się ze wszystkiego zakład pogrzebowy Concordia z Gdyni. To profesjonaliści, dobrze zorganizowani i pomocni, byli nawet odpowiedzialni za załatwianie spraw urzędowych. Ogółem zdecydowanie mogę ten zakład pogrzebowy doradzić.


Napisano 30 listopad 2019 - 13:26

Biała Podlaska i zakład Hades to wzór profesjonalizmu godny naśladowania. Wystawna ceremonia, kulturalni pracownicy, pomoc w załatwieniu formalności i dofinansowania z urzędu. Dziękujemy


Napisano 23 wrzesień 2019 - 17:08

Z Gorzowa Wielkopolskiego sprawdzi się wam Zakład Pogrzebowo-Kamieniarski Gołębski. Nie dość, że profesjonalnie i kompleksowo zajmują się kwestią organizacji pogrzebu to jeszcze oferują także wykonawstwo nagrobków. Bardzo pomocni i solidni.


Napisano 08 sierpień 2019 - 18:52

My niestety niedawno sami byliśmy w sytuacji, gdzie potrzebowaliśmy namiaru na jakiś sprawdzony dom pogrzebowy. Dużo osób polecało nam Dom Pogrzebowy Gąsowski gasowski.info . Wszystko załatwione zostało od ręki. Rzetelne i uczciwe podejście z ich strony.


Jol70po

Napisano 19 lipiec 2019 - 08:27

Jeśli chodzi o Warszawę, to polecam w temacie jak ktoś już tu wspominał usługi firmy www.dpsz.pl. To solidna i uczciwa firma. Pracownicy kompetentni, rzetelni i kulturalni.


Napisano 25 czerwiec 2019 - 10:35

W Lublinie kremacja jest wciąż dużo tańsza od klasycznej ceremonii z pogrzebem dlatego możemy być wdzięczni, że zakład Hades udostępnił krematorium.


mariuszP77

Napisano 23 maj 2019 - 19:59

Bardzo solidny zakład pogrzebowo-kamieniarski ze Szczecina to Orkus. http://www.orkus.com.pl/ Dużo załatwiają sami, są bardzo pomocni i profesjonalni, po prostu organizują godne pożegnania. Zajmują się także wykonawstwem nagrobków, dla nas wykonali piękny pomnik z zielonego granitu. 


Napisano 20 maj 2019 - 15:45

Grunt to znaleźć odpowiednią firmę, która zadba o zorganizowanie takiego pogrzebu oraz dopięcie go na ostatni guzik.. Ciężko wtedy racjonalnie myśleć, dlatego grunt to dobrze trafić. Jeżeli jesteście z Włocławka lub okolic to proponuję odezwać się do firmy Gloria.


markopolo

Napisano 03 maj 2019 - 18:48

No niestety te najładniejsze trumny najwięcej kosztują. :/ A przecież trzeba pomyśleć jeszcze o stypie, no i do tego kwiaty na pogrzeb.. Jak robiłem pogrzeb ojca w Caelum Świebodzin: https://epoznan.pl/n...rzebowy_Caelum_ to cenowo w sam razem było ok.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)