Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Kredyt na zakup mieszkania - jaki bank?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

fashion.victim

Napisano 12 maj 2021 - 11:59

Trzeba byłoby przede wszystkim rozeznać się w ofertach.


Kejs

Napisano 09 maj 2021 - 21:41

Witam. Miałem dość nietypową sytuację. Rzadko zaciągam kredyty, ale ostatnia sytuacja mnie do tego zmusiła i na całe szczęście spłaciłem zobowiązanie przed terminem. Zaczęła mnie interesować sprawa związane ze zwrotem prowizji i natrafiłem na artykuł o kancelarii Lexito, której udało się ją odzyskać. Podrzucam link jakby ktoś miał problem z ich znalezieniem - http://zwrotyprowizji.pl/


Aligru

Napisano 10 luty 2021 - 19:27

Najlepiej będzie zgłosić się tutaj: https://plcg.pl/- panowie pomogli mi ogarnąć kredyt hipoteczny i dziś cieszę się swoim wymarzonym M ;)


alf

Napisano 02 styczeń 2017 - 08:19

Dokładnie. Jest w tym roku i tak już bardzo wysoki i wynosi 15%. W przyszlym roku ma to być nawet 20% O ile u nas nie będzie to taka wysoka róznica to nie wiem jak ludzie nazbierają sobie ten wkład własny przy zakupie mieszkania w Warszawie czy w Krakowie. Gdzie ceny są jednak o wiele wyższe niż u nas.
Możesz to jeszcze w sumie zweryfikować tutaj: http://www.forum-kredytowe.pl/

mtzd

Napisano 02 styczeń 2017 - 07:07

Orientujecie się swoją drogą jaki trzeba mieć w tym roku wkład własny? Z tego co słyszałem to aż 20%...


Baklazanka

Napisano 16 grudzień 2016 - 10:36

Moim zdaniem w takich sytuacjch powinien pomagać doradca finansowy, lepiej odżałować kilka groszy a wziąć korzystny kredyt. Tutaj http://sprawdzonydoradca.pl możecie poszukać doradców ze swoich okolic.


patiks

Napisano 10 listopad 2016 - 08:04

Nie bank, tylko doradca i porównanie wielu ofert. A jeśli chodzi o samą Wawę i atrakcyjne osiedla, to radzę choćby ten kierunek - http://www.yareal.pl/londynskaTo na Saskiej Kępie. Można żyć w świetnych warunkach - i tutaj te koszty nie są z kosmosu.


patiks

Napisano 17 październik 2016 - 14:10

Nie od razu bank... Wybierzcie gościa z pojęciem, proszę tutaj - http://sprawdzonydor.../daniel-okonski

Ale to trzeba pogadać, uzgodnić nieco szczegółów, porozumieć się i na tej podstawie do pewnych wniosków dojdziecie. Nie każdy doradca jest rzetelny.


ciekawskaolga

Napisano 07 czerwiec 2016 - 14:40

Ja interesowałam się kredytem w mBanku bo tam mam konto. Warunki konkurencyjne, ale może dlatego, że jestem ich klientem od dawna. Inna sprawa, że np. taki BOŚ ma bardzo atrakcyjną ofertę ale nie wiem na ile to jest wabik na klientów a na ile rzeczywista oferta.


mtzd

Napisano 04 kwiecień 2016 - 09:50

Najlepiej jest dopytać się nie na tym forum ale tutaj: forum-kredytowe.pl Jest to największe forum finansowe. Swego czasu pomogli mi w dobraniu kredytu na mieszkanie. Okazało się,że oferta, którą sam na początku znalazłem była o wiele droższa od tej jaką mi zaoferowali. Można tam łatwo nawiązac kontakt z doradcą kredytowym, który przeprowadzi dla Was symulację kredytu. Swoją drogą to trochę spóźniliście się z programem Mieszkanie dla Młodych. Nie jest już dostępny.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)