Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: pierwotny czy wtórny


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

anuka

Napisano 06 luty 2020 - 20:00

Też mi się wydaje, że rynek pierwotny jest ciekawszą opcją, zawsze nie musisz się martwić o to jak poprzedni właściciel dbał o mieszkanie. Od razu możesz sobie zrobić tak jak ci odpowiada, bez konieczności zrywania podłóg, płytek itp. Ja chcę kupić segment i wyskoczyła mi reklama http://bit.ly/Home_Premium  zna ktoś tego dewelopera?


pepke

Napisano 28 styczeń 2020 - 10:06

Ja również jestem zdania,że lepiej jest kupic mieszkanie na rynku pierwotnym. Takie lokum może wydawać się trochę droższe ale są to jedynie pozory bo późniejsze koszta utrzymania sa o wiele niższe no i łatwiej jest je wyremontować. Siedzę trochę w temacie. Obecnie na Niemcewicza http://niemcewicza19.pl/ powstaje bardzo faja moim zdaniem inwestycja - szczególnie jeśli myśli się o kupieniu mieszkania na wynajem w Warszawie. Dzielnica prestiżowa ale wbrew pozorom cena m2 nie jest taka wysoka ( już się dowiadywałam).
 
Obecnie sprzedaja tam już mieszkania.

Napisano 24 styczeń 2020 - 14:42

Podobnie jak ja, jak wydawać mnóstwo kasy to przynajmniej na takie mieszkanie które nie będzie wiele traciło na wartości i które ewentualnie pozwoli zarabiać godziwe pieniądze na wynajmie. Stalowa 27 mi się podoba pod tym względem najbardziej


Napisano 28 październik 2019 - 11:59

Ja wybrałam pierwotny. Kupiłam mieszkanie na Targówku od Home Invest i jestem zadowolona z tego, jak zaplanowali inwestycję i z kontaktu bieżącego. Bałabym się rynku wtórnego, trochę się nasłuchałam o agentach wciskających kota w worku.

 


Napisano 31 sierpień 2019 - 20:32

Ja kupiłam z rynku wtórnego przez pośrednika. Pomagała mi w kupnie pani Karolina z SDP nieruchomości. Raz, że mieszkanie wyszło taniej niż byłoby z pierwotnego rynku. Dwa, mogłam sprawdzić sąsiadów, widoczne były już wszystkie wady i zalety lokalu, tak samo jak okolicy. Właściwie wszystkie te informacje przygotowała dla mnie agentka, więc miałam to podane na tacy.


Napisano 31 lipiec 2019 - 11:53

Tak, drugim czynnikiem jest stan wykończenia, mi zależy na takim już gotowym mieszkaniu wykończonym pod klucz. Atal ma taką ofertę na swoich osiedlach gdzie przy wyborze mieszkania można też sobie wybrać jego wykończenie a materiałów i kolorów mają naprawdę bardzo dużo


Arystokratka

Napisano 20 maj 2019 - 13:07

Wszystko zależy od budżetu. Myślę, że to jest jednak kluczowym czynnikiem.


chb14

Napisano 20 maj 2019 - 11:30

I pierwsze i drugie rozwiązanie ma swoje wady i zalety, jednak jeśli w grę wchodzi ta sama lokalizacja, to lepszym wyjściem będzie kupienie mieszkania z rynku pierwotnego:

 

Obecnie nieruchomości są budowane w nowszych technologiach

Koszta utrzymania nowych budynków są mniejsze

Jak również zwykle rozmieszczenie pomieszczen jest korzystniejsze. 


Napisano 26 marzec 2019 - 13:22

Jak w temacie co bardziej się opłaca kupić mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego?

Ja kupiłem mieszkanie z rynku pierwotnego od tego dewelopera Osiedle Poznańskie, bo lokalizacja bardzo mi odpowiada. Blisko do centrum, ale zielono. 


aniolek

Napisano 05 grudzień 2018 - 21:46

Oczywiście, że rynek pierwotny! Teraz jest naprawdę mnóstwo pięknych i nowoczesnych osiedli :) Moi rodzice ostatnio kupili sobie nowe mieszkanie w http://przyjaznysmolec.pl/i powiem Ci, że aż im zazdroszczę. Mają naprawdę wielkie, dwupoziomowe mieszkanie a do tego przestronny taras. Taka opcja podoba mi się o wiele bardziej niż mieszkanie w dużym, starym domu.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)