Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak się mieszka poza wrocławiem?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

dancewithhim

Napisano 30 styczeń 2019 - 08:39

Tak i wcale dojazd nie musi być problematyczny Czasami mieszkanie poza miastem daje o wiele lepsze możliwosci dojazdu niż mieszkanie w którejś ze źle skomunikowanych dzielnic Wrocławia. Polecam przejrzeć sobie oferty tego dewelopera:

https://lokum-deweloper.pl/promocje/- ma wiele realizacji w samym Wrocławiu, jak również i pod Wrocławiem. 

Większość inwestycji sprzedawanych dziś jest objęta rachunkiem powierniczym. Co daje takie zabezpieczenie? To specjalny rachunek bankowy, na który kupujący wpłaca pieniądze, ale do dewelopera trafiają one dopiero w miarę postępu prac. Dzięki temu środki kupujących nie mogą zostać zdefraudowane przez nieuczciwego dewelopera. Lokum taki rachunek udostępnia. 


mtzd

Napisano 27 styczeń 2019 - 10:48

Na pewno mieszkania sa o wiele tańsze niż w samym mieście


Aska.89

Napisano 22 listopad 2016 - 12:37

Mieszkanie pod miastem może być kłopotliwe, kiedy nie ma się auta i nie można skorzystać z komunikacji miejskiej. Przez krótki czas mieszkałam właśnie na takim osiedlu poza centrum, ale w innym mieście i miałam problem jako osoba nie poruszająca się autem. Była tylko jedna linia autobusowa albo trzeba było przejść z 2-3 km do najbliższego przystanku. Dlatego gdybym zdecydowała się na takie mieszkanie sprawdziłabym jak wygląda dojazd z autem i bez niego. Szczerze mówiąc życie w centrum nie jest jakieś super, jasne wszędzie jest blisko, ale jest też głośno, trzeba martwić się o miejsce parkingowe, nie ma możliwości odpocząć, bo jest mało zielonych miejsc, a jak już są to jest w nich dużo ludzi. Sama na poważnie myślę o bardziej oddalonym mieszkaniu. Akurat http://domardevelopment.pl/ miał fajną inwestycję Komorowice III, ale już chyba większość mieszkań została już wyprzedana, a na pewno w tym roku nie udałoby mi się dostać kredytu. 


Dorota_poczukująca

Napisano 04 luty 2016 - 12:48

A co myślicie o Obornikach? Znajomy polecił mi tam fajną inwestycję od Gross Nieruchomości. Wygląda naprawdę sielsko. Nie wiem tylko jak tam z dojazdem i ogólnie jakieś sklepy, szkoły, przychodnie? Warto by było się przejechać, ale może ktoś z Was tam mieszka w okolicy?

 http://www.bngross.p...dle-fredry.html


Miron Makowski

Napisano 07 styczeń 2016 - 12:48

Nom, Lubin wydaje się dobrą opcją. Sam się zastanawiałem nam mieszkaniem tam. Mogę polecić nawet dobrego dewelopera, który posiada mieszkania na sprzedaż Lubin : http://www.blockpol....westycje/lubin/


Napisano 07 grudzień 2015 - 22:26

Ja też wybrałam mieszkanie poza miastem w Nowym Smolcu będę niedługo mieszkać :) W sumie to jakoś daleko do miasta nie będę miała, ale dla mnie t i tak różnica jest – już się zamieszkałam w mieście :D Czas mieć trochę odpoczynku :)

 


KKPT

Napisano 12 listopad 2015 - 17:01

Ja z żoną mieszkam od kilku miesięcy na nowym osiedlu w Lubinie. Z dojazdem nie jest ciężko - wydaje mi się, że więcej czasu zajmuje dojazd z jednej części miasta na drugą niż samochodem z mojego miasteczka. Mam spokój, tańsze życie i wszystko pod ręką. Mieszkałem kilka lat w Stanach i tam wiele osób preferuje coś takiego. Polecam mieszkania lubin - może zostaniemy sąsiadami :)


Napisano 06 listopad 2015 - 09:01

Wybrali www.domaszczyn.com.pl fajnie będą mieć z tego co pokazywali na planach. Mówią że wolą dojechać, chociaż jak sprawdzali to jakieś 15 min im zajmuje dojazd do Wrocławia. 


Napisano 04 listopad 2015 - 07:36

A chce im się dojeżdżać? Gdzie w ogóle wybrali mieszkanie?


Napisano 30 październik 2015 - 10:59

chyba zależy w dużej mierze od tego właśnie kto co lubi, jedni wolą mieć wszędzie blisko, inni natomiast wolą cisze i wybierają mieszkania poza miastem. W sumie tak zrobiła moja siostra z mężem, wybrali mieszkanie poza miastem, mówią że nie mogą się doczekać przeprowadzki 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)