Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Idea-Inwest Szczecin


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 10 czerwiec 2015 - 20:43

Znajomy kupił mieszkanie dwupokojowe szczecin na Mickiewicza (byliśmy na parapetówce), powiem tak - nie jest duże, ale fajnie to wygląda, cisza, spokój i fajni sąsiedzi. Generalnie chwalił sobie Idea-inwest. Dla mnie trochę okno w okno, ale przy innych osiedlach nowych w Szczecinie to wypada naprawdę dobrze.


Napisano 07 czerwiec 2015 - 21:08

Nie znam, nie brałabym nic na Pogodnie, ale to moje zdanie i doświadczenie. Wolę ciszę i spokój, małe bloki. Może przejdź się tam wieczorem i popytaj ludzi?


woznica

Napisano 07 czerwiec 2015 - 19:03

Noszę się z zamiarem kupna nowego mieszkania w Szczecinie. Zupełnie nie interesują mnie odległe lokalizacje, jak Warszewo (Podbórz), Ku Słońcu czy Warzymice, bo tam jest najwięcej tych nowych nieruchomości i dobrych ofert. Skłaniam się ku bliskości do centrum i znalzłam to nowe osiedle na Pogodnie - Mickiewicza. Tam buduje Idea-Inwest. Szczerze powiem, że się nigdy z nimi nie spotkałam, widziałam jedynie szyld i gdzie się reklamowali na imprezach chyba sportowych. Nie wiem, czy sa sprawdzeni i czy może ktoś mieszka w blokach przez nich postawionych i może coś poradzić? Generalnie plany mieszkań na ich stronie mi się podobają - interesują mnie mieszkania dwupokojowe i ewentualnie kawalerki http://ideainwest.pl...a-mieszkan.html  ceny wydają się nie być jakieś wysokie ale szczerze powiem, że nie wiem na co jeszcze zwrócić uwagę o co pytać i może jak negocjować?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)