Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ile kosztuje kupno mieszkania?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 25 styczeń 2020 - 11:03

To prawda, ceny są bardzo różne i uzależnione od wielu aspektów ale czasem warto dać trochę więcej i kupić atrakcyjniejsze, zwłaszcza jak myślisz o późniejszym wynajmie. Ja bym stawiał na takie budynki i lokalizacje jak kamienica na Stalowej 27 bo są wystarczająco atrakcyjne i dogodnie położone


marmur87

Napisano 08 listopad 2019 - 22:12

To zależy od bardzo wielu czynników. Najważniejszym z nich jest lokalizacja, w trójmieście np. warto monitorować oferty sprzedaży mieszkań dewelopera na https://www.humbaka.pl/. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że ceny mieszkań cały czas rosną, ostatnio widziałem nawet ceny po kilkanaście tysięcy złotych za m2, co stało się już trochę obłędne. Dlatego uważam, że aktualnie trzeba się decydować na mieszkania w stanie deweloperskim, bo po co przepłacać za mieszkanie, które trzeba później wyremontować.


karol3212

Napisano 07 listopad 2019 - 10:32

Wszystko zależy od tego, w jakiej lokalizacji znajduje się mieszkanie oraz to czy jest urządzone czy też nie. warto zapoznać się z artykułem http://www.infoekspr...ania-pod-klucz/ i dowiedzieć się, jak mogą być urządzone mieszkania.


Napisano 02 listopad 2019 - 01:45

Jak już mowa o biurze nieruchomości to sprawdzi się na bank Domino www.domino.lodz.pl/ z Łodzi z Piotrkowskiej. Mega dobrzy fachowcy. Dzięki nim migiem sprzedaliśmy mieszkanie, którego wczesniej nie mogliśmy sprzedać no i bardzo szybko znaleźliśmy nowe. Znaleźli nam mieszkanie idealnie takie jak chcieliśmy, także jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu ich usług.


aronr

Napisano 27 październik 2019 - 18:40

To, ile zapłacimy za mieszkanie w dużej mierze zależy od tego, mieszkaniem w jakim mieście jesteśmy zainteresowani i czy zamierzamy nabyć mieszkanie z rynku wtórnego, czy tez pierwotnego. Szukając mieszkania z rynku pierwotnego, na terenie Wrocławia, proponowałbym zainteresować się oferta tego dewelopera: https://vantage-sa.p...z-we-wroclawiu/


fprosty

Napisano 24 październik 2019 - 06:22

Dziś kupić mieszkanie to nie jest wyczyn.
Spłacić kredy to jest wyzwanie.
 
Dlatego trzeba bardzo dobrze przemyśleć, gdzie najlepiej się czujemy.
 
Dla mnie najważniejsze jest lokalizacja oraz zieleń w okolicy. Tak jak mam teraz w http://www.wille-polanica.pl .
 
Więc jeżeli zamierzasz wydać dużo pieniędzy, zastanów się dwa razy.

G0siaa

Napisano 13 wrzesień 2019 - 17:47

W razie wątpliwości możesz także podpytać agenta nieruchomości. Pomoże Ci podczas szukania odpowiedniego mieszkania, negocjacji oraz wszelkich formalnościach. Ja korzystałam z usług biura www.hasztagnieruchomosci.pl i byłam zadowolona. Udało mi się kupić mieszkanie z rynku wtórnego w bardzo korzystnej cenie.


Juras

Napisano 03 wrzesień 2019 - 12:42

Na pewno trzeba też pomyśleć o ewentualnym remoncie. Jeśli mieszkanie jest stare to trzeba tez wymienić instalacje. Dobrą opcją w tej sytuacji będzie firma hydrauliczna ROST z Wrocławia: https://rost.wroclaw.pl/firma/ .


Napisano 31 sierpień 2019 - 20:48

Nie będę powtarzać poprzedników, że czynników wpływających na cenę jest wiele, bo to oczywistość. Powiem tylko od siebie, że dla mnie nieoceniona była współpraca z agentem nieruchomości. Wyszukał dla mnie oferty atrakcyjne cenowo i dopilnował wszystkich formalności. Koniec końców, kupiłem mieszkanie w dobrej lokalizacji i cenie, uwzględniając przy tym wszystkim koszty remontu. I mam też pewność, że była to bardzo dobra inwestycja, bo już teraz wartość mojego mieszkania zwiększyła się znacząco.


Arystokratka

Napisano 20 maj 2019 - 13:12

Wszystko zależy od lokalizacji, metrażu, standardu. Trzeba sprawdzać ogłoszenia i porównywać.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)