Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Zakup mieszkania w Gdańsku


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Fizoo

Napisano 17 sierpień 2019 - 18:18

Jeśli chodzi o zakup mieszkania właśnie, to korzystał ktoś z usługi odbiór mieszkania Gdańsk? Przeglądałam tutaj https://www.odbiorym...mieszkan-gdanskbo zainteresowała mnie tematem znajoma. Mówiła, że to całkiem fajna opcja, ponieważ wiedzą na co zwracać uwagę. Jak ktoś planuje zakup podobnie jak ja, to myślę, że to byłoby bardzo pomocne. Jak uważacie?


Napisano 28 lipiec 2019 - 12:33

Fakt, ceny w Trójmieście nie różnią się od tych w stolicy e to się już chyba nie zmieni. A pod wynajem fajne są mieszkania z widokiem na morze, ja te na osiedlu Modern Tower

KeWin90

Napisano 25 czerwiec 2019 - 13:42

W gdańsku już się nie opłaca, trzeba zaczekać. Chyba że jakaś okazja po pożarze (czego nikomu nie życzę)


TuEmil

Napisano 24 maj 2019 - 07:40

Tak, potwierdzam że deweloper z doświadczeniem i wieloma zrealizowanymi inwestycjami. Także spokojnie można inwestować w nieruchomość.


JulietteCharlotte

Napisano 24 maj 2019 - 07:32

Deweloper zapewnia, że z wyższych pięter tej inwestycji będzie widok na piękną panoramę miasta. Przekonali nas tym i kupiliśmy mieszkanie na najwyższym piętrze. Ty Chis_G się zdecydowałeś?

Tak, ja dla odmiany kupiłam mieszkanie na partarze. Planuje urządzić piękny ogródek gdyż mam pole do popisu J Szukałam opinii o polnordzie i samej inwestycji studio morena. Przekonała mnie renoma dewelopera. Na razie współpraca przebiega bez zarzutów.


AnetaDzikiiiii

Napisano 24 maj 2019 - 07:01

Ja właśnie jestem w trakcie poszukiwań mieszkania w Gdańsku. Przeglądałem kilka stron deweloperów i zauważyłem projekt o nazwie Studio Morena realizowany przez Polnord. Niecały kilometr stamtąd znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy co jest fajnym dodatkiem. Muszę wkrótce podjąć decyzję.

Deweloper zapewnia, że z wyższych pięter tej inwestycji będzie widok na piękną panoramę miasta. Przekonali nas tym i kupiliśmy mieszkanie na najwyższym piętrze. Ty Chis_G się zdecydowałeś?


pawelszabla

Napisano 04 luty 2019 - 10:38

W Gdyni Rumii czy Redzie to dużo buduje Semeko. MI tego dewelopera kilkoro znajomych polecało i zachwalało głównie ze względu na standard mieszkań, na lokalizację, na to że poza postawieniem samego budynku dbają też o sensowne zaprojektowanie przestrzeni wokół co niestety u wielu wykonawców mocno kuleje. Stawiają wieżowce a wkoło nic nie ma poza parkingami...


Snt

Napisano 14 grudzień 2018 - 19:06

No tak, ale jeśli chcesz wynajmować to musisz przy tym latać ewentualnie zlecić to jakiejś firmie, która będzie zarządzać nieruchomością, ale z tego pieniądze już są o wiele mniejsze. Tak czy inaczej możliwości jest sporo. Co do samego Gdańska ostatnio urzekły mnie apartamenty nad motławą - http://front-park.pl/świetnie położona inwestycja, z jednej strony bardzo łatwy dojazd do ścisłego centrum miasta drogą szybkiego ruchu, z drugiej lokalizacja z dala od zgiełku miejskiego.


cris02

Napisano 06 grudzień 2018 - 17:10

W ogóle nad morzem dobra inwestycją jest zakup mieszkania pod wynajem krótkoterminowy. Sam sie nad tym chwile zastanawialem, ale ostatecznie kupiłem mieszkanie w Apartamentach Lubicz, to jest w miejscowości Rowy. Nie narzekam na brak zainteresowania ze strony turystow, bo lokalizacja im bardzo dopowiada i generalnie chwala sobie osiedle :)


Napisano 29 listopad 2018 - 16:34

Witajcie,

 

planuję się wyprowadzić do Gdańska. Może możecie mi polecić jakieś okolice, inwestycje  - gdzie warto kupić mieszkanie. Nie ma dla mnie znaczenia czy będą obżera, czy centrum. Chcę jednak mieszkać w fajnej okolicy i nie w starej kamienicy. Możecie coś polecić?

 

Marek


Ja podam anty-rekomendację. Ku przestrodze innych. 
Arena Nieruchomości (Gdańsk) to najgorsza agencja nieruchomosci z jaką miałam do czynienia. Oszukali mnie i mojego partnera na 4,500 złotych. Dla nas, młodych ludzi, jest to spora kwota. 
Agent nie pomagał praktycznie wcale w transakcji, która i tak nie doszła do skutku - mimo tego agencja nie chce oddać nam wpłaconej opłaty rezerwacyjnej. Zostaliśmy poniżeni i nazwani oszustami, bowiem agencja twierdzi, że zawarliśmy umowę kupna za plecami pośrednika. 
Sam agent - zdaje się, że właściciel agencji - jest niesłowny i nieterminowy. Nigdy nie miałam styczności z tak nieprofesjonalnym sprzedawcą. NIe mogliśmy skontaktować z pośrednikiem nawet w przeddzień wstępnie umówionego spotkania. Zdecydowaliśmy się więc na telefon do właściciela sprzedającego mieszkanie - w końcu sprawa nie cierpiała zwłoki. Ten telefon właśnie agent nieruchomości uznał za dowód naszej konspiracji z właścicielem mieszkania.
Teraz grozi nam przetrzymaniem pieniędzy. Jak długo - nie wiadomo. Aż upewni się, że za dwa, może trzy miesiące nie kupimy danej nieruchomości. 
Stres, nerwy i nieprzyjemności na kanale telefonicznym - żadne mieszkanie nie jest tego warte. Stanowczo odradzam.

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)