Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Któego dewelopera polecacie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 14 luty 2020 - 11:16

Home Invest zawsze cieszyl się dobrymi opiniami i z tego co zauwazylem w pierwszym kontakcie (interesuje mnie ich inwestycja na Targówku) to naprawdę zapowiada się obiecująco i profesjonalnie.

 


Napisano 28 lipiec 2019 - 09:43

Kupiłam mieszkanie od Atala więc mogę ich polecać zwłaszcza że wszystko łącznie z odbiorem mieszkania przebiegało bez zastrzeżeń

biggy

Napisano 24 czerwiec 2019 - 18:44

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z tą firmą: https://www.apm-development.com.pl/ Jak dla mnie - są super i zasługują w pełni na rekomendację. Mają wiele lat doświadczenia i wiele inwestycji za sobą, wg mnie udanych. Na tej podstawie można śmiało sobie o nich wyrobić zdanie. Ja uważam, że są super komunikatywni i bardzo pomocni. 


Arystokratka

Napisano 12 czerwiec 2019 - 10:03

No tylko ludzie czasami marudzą dla samego marudzenia. Coś o tym wiem z obserwacji.


Markko

Napisano 04 czerwiec 2019 - 11:36

Najlepiej poszukać opinii wśród ludzi, którzy już mieszkają w budynkach postawionych przez konkretnego deva. Wtedy wszystkie trupy wypadają z szafy.


Napisano 03 czerwiec 2019 - 14:58

My z żoną też podpisujemy się obiema rękami pod Home Invest. Super deweloper! Bardzo solidny i rzeczowy. Wszystko można szybko załatwić, a inwestycje, które prowadzą są naprawdę piękne. My wybraliśmy Willę Ochotę, ale nie był to łatwy wybór.

 


Arystokratka

Napisano 20 maj 2019 - 13:08

A co myślicie o Murapolu? Teraz ma wiele inwestycji na Śląsku.


chb14

Napisano 20 maj 2019 - 11:08

Polecam poczytać sobie opinie o poszczególnych deweloperach ale nie sugerować się jedynie opiniami, tylko zobaczyć jakie były ich wcześniejsze realizacje i czy standard ktory deweloper oferuje Wam odpowiada.  To Wy będziecie mieszkali w tym mieszkaniu i samodzielnie musicie zdecydować czy jest to dobra opcja dla Was.

 

Sprawdźcie również czy

jest rachunek powierniczy

czy mieszkanie ma dobry standard

i czy lokalizacja Ci odpowiada. 


Napisano 20 maj 2019 - 07:59

Widziałem, że ktoś tu już polecał, ale dołączam się do tych rekomendacji. Jak najbardziej w Warszawie warto postawić na Home Invest. Spora wiedza i doświadczenie, a to widać przy każdym kolejnym projekcie. Mile zaskoczyła mnie tez możliwość skorzystania z darmowej konsultacji z doradcą kredytowym, także nie mogło być lepiej.

 


JoannaKr

Napisano 17 marzec 2019 - 00:09

Ja akurat nie mam doświadczenia, ale moja siostra kupiła mieszkanie i była bardzo zadowolona ze współpracy z PCG. Wszystko przebiegło terminowo i zgodnie z umową. Sama się nad nimi zastanawiam, mieszkam we Wrocławiu i akurat budują teraz niezłe osiedle na wrocławskich maślicach (polecam obejrzeć deweloper wrocław maślice)

Deweloperów jest naprawdę wielu na rynku, dlatego grunt to postawić na sprawdzoną firmę.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)