Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Któego dewelopera polecacie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Forumowicz84

Napisano 21 luty 2020 - 22:24

Powiem szczerze, że jestem na etapie poszukiwania idealnego mieszkania i u wielu deweloperów niestety nie znalazłem tego, czego szukam. Na szczęście najbliżej moich wymagań są mieszkania, które oferuje deweloper http://www.mieszkania.inter-bud.pl/Musiałbym tylko rozważyć kwestię przeprowadzki do Krakowa, ale myślę, że z tym nie będzie kłopotu, a poza tym to piękne miasto.


Napisano 14 luty 2020 - 11:16

Home Invest zawsze cieszyl się dobrymi opiniami i z tego co zauwazylem w pierwszym kontakcie (interesuje mnie ich inwestycja na Targówku) to naprawdę zapowiada się obiecująco i profesjonalnie.

 


Napisano 28 lipiec 2019 - 09:43

Kupiłam mieszkanie od Atala więc mogę ich polecać zwłaszcza że wszystko łącznie z odbiorem mieszkania przebiegało bez zastrzeżeń

biggy

Napisano 24 czerwiec 2019 - 18:44

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z tą firmą: https://www.apm-development.com.pl/ Jak dla mnie - są super i zasługują w pełni na rekomendację. Mają wiele lat doświadczenia i wiele inwestycji za sobą, wg mnie udanych. Na tej podstawie można śmiało sobie o nich wyrobić zdanie. Ja uważam, że są super komunikatywni i bardzo pomocni. 


Arystokratka

Napisano 12 czerwiec 2019 - 10:03

No tylko ludzie czasami marudzą dla samego marudzenia. Coś o tym wiem z obserwacji.


Markko

Napisano 04 czerwiec 2019 - 11:36

Najlepiej poszukać opinii wśród ludzi, którzy już mieszkają w budynkach postawionych przez konkretnego deva. Wtedy wszystkie trupy wypadają z szafy.


Napisano 03 czerwiec 2019 - 14:58

My z żoną też podpisujemy się obiema rękami pod Home Invest. Super deweloper! Bardzo solidny i rzeczowy. Wszystko można szybko załatwić, a inwestycje, które prowadzą są naprawdę piękne. My wybraliśmy Willę Ochotę, ale nie był to łatwy wybór.

 


Arystokratka

Napisano 20 maj 2019 - 13:08

A co myślicie o Murapolu? Teraz ma wiele inwestycji na Śląsku.


chb14

Napisano 20 maj 2019 - 11:08

Polecam poczytać sobie opinie o poszczególnych deweloperach ale nie sugerować się jedynie opiniami, tylko zobaczyć jakie były ich wcześniejsze realizacje i czy standard ktory deweloper oferuje Wam odpowiada.  To Wy będziecie mieszkali w tym mieszkaniu i samodzielnie musicie zdecydować czy jest to dobra opcja dla Was.

 

Sprawdźcie również czy

jest rachunek powierniczy

czy mieszkanie ma dobry standard

i czy lokalizacja Ci odpowiada. 


Napisano 20 maj 2019 - 07:59

Widziałem, że ktoś tu już polecał, ale dołączam się do tych rekomendacji. Jak najbardziej w Warszawie warto postawić na Home Invest. Spora wiedza i doświadczenie, a to widać przy każdym kolejnym projekcie. Mile zaskoczyła mnie tez możliwość skorzystania z darmowej konsultacji z doradcą kredytowym, także nie mogło być lepiej.

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)