Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Któego dewelopera polecacie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 21 lipiec 2020 - 08:22

Polecam serdecznie firmę MFA. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi. 


zbyszek88

Napisano 29 marzec 2020 - 22:30

Udało mi się kupić mieszkanie w dobrej cenie od Fabryki Domów ;) M2 na osiedlu pod dębami na Białołęce w zupełności mi wystarczy. Okolica jest ok bo wszystkie wygody mam pod nosem. 

widna33

Napisano 25 marzec 2020 - 18:28

Znajomi kupili właśnie duże mieszkanie od tego dewelopera APM Development, nawet chyba w tej samej inwestycji. My przymierzamy się do zakupu mieszkania pod wynajem i również rozważamy zakup mieszkania w którejś z ich inwestycji. Opinie mają bardzo dobre, a co najważniejsze - to wiarygodna firma, od lat na rynku nieruchomości. 


Liszka81

Napisano 28 luty 2020 - 18:41

APM Development, świetne inwestycje mają na swoim koncie i kolejne budują, aktualnie IV etap Apartamentów Nowy Marysin http://marysin4.apm-...lopment.com.pl/. W ich ofercie są mieszkania o różnym metrażu, rozkładzie, w różnych lokalizacjach, ale zawsze ze świetną infrastrukturą i połączeniem z centrum Warszawy. My właśnie od nich kupiliśmy swoje wymarzone mieszkanie :)


jaropro

Napisano 27 luty 2020 - 01:52

Przeczytałem całą dyskusję i ciężko się zdecydować od którego dewelopera wybrać mieszkanie. Mieszkam od studiów w Krakowie i mam dylemat czy wybrać mieszkanie w Krakowie czy może przeprowadzić się pod miasto. Duzi deweloperzy nie realizują inwestycji pod Krakowem. Znalazłem dewelopera Ulica Srebrna i jestem zaskoczony standardem jaki oferują, gdyż nie są dużą firmą. Zupełnie inne podejście do klienta niż w Krakowie. Miejsca postojowe w cenie. Materiały wysokiej jakości w cenie. Świetna lokalizacja. 


Forumowicz84

Napisano 21 luty 2020 - 22:24

Powiem szczerze, że jestem na etapie poszukiwania idealnego mieszkania i u wielu deweloperów niestety nie znalazłem tego, czego szukam. Na szczęście najbliżej moich wymagań są mieszkania, które oferuje deweloper http://www.mieszkania.inter-bud.pl/Musiałbym tylko rozważyć kwestię przeprowadzki do Krakowa, ale myślę, że z tym nie będzie kłopotu, a poza tym to piękne miasto.


Napisano 14 luty 2020 - 11:16

Home Invest zawsze cieszyl się dobrymi opiniami i z tego co zauwazylem w pierwszym kontakcie (interesuje mnie ich inwestycja na Targówku) to naprawdę zapowiada się obiecująco i profesjonalnie.

 


Napisano 28 lipiec 2019 - 09:43

Kupiłam mieszkanie od Atala więc mogę ich polecać zwłaszcza że wszystko łącznie z odbiorem mieszkania przebiegało bez zastrzeżeń

biggy

Napisano 24 czerwiec 2019 - 18:44

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z tą firmą: https://www.apm-development.com.pl/ Jak dla mnie - są super i zasługują w pełni na rekomendację. Mają wiele lat doświadczenia i wiele inwestycji za sobą, wg mnie udanych. Na tej podstawie można śmiało sobie o nich wyrobić zdanie. Ja uważam, że są super komunikatywni i bardzo pomocni. 


Arystokratka

Napisano 12 czerwiec 2019 - 10:03

No tylko ludzie czasami marudzą dla samego marudzenia. Coś o tym wiem z obserwacji.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)