Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Nowe mieszkania w Krakowie - gdzie szukać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

chalwa

Napisano 17 wrzesień 2018 - 19:29

Targi w Krakowie: https://www.mieszkan...kaniowe/krakow/

Idealna okazja dla szukających mieszkań na tym rynku. Wielu wystawców przygotowało promocje, będą warsztaty i mnóstwo innych atrakcji.


kawartt23

Napisano 31 sierpień 2018 - 09:58

Jeśli szukacie nowych mieszkań w Krakowie to w szczególności luknijcie na ofertę Ekopark https://www.ekopark....szkania-krakow/


Napisano 11 sierpień 2018 - 12:44

Jeśli szukasz mieszkania w Krakowie to może warto przyjrzeć się takim dzielnicom jak Krowodrza czy Zabłocie stamtąd masz na prawdę wszedzie dobry dojazd. Ale od razu zainwestuj w agenta nieruchomości. Moja znajoma korzystała z usług ABCDOM i bardzo sobie ich chwali, Znaleźli jej mieszkanie dosłownie w kilka tygodni  

To prawda, agencja ABCDOM jest bardzo fajna i rzetelna, ale co do dzielnic się nie do końca zgodzę. Tzn tak dojazd jest dobry ale ceny są wysokie. Ja poszłam w Hutę/Bieńczycę i w ogóle nie żałuje tej decyzji, tymbardziej że połączenie do centrum i w inne części Krakowa jest rewelacyjne. Mówiąc szczerze wolę poświęcić 20 min na dojazd do centrum autobusem pospiesznym ale za mieszkanie płacić połowę mniej niż w tamtych dzielnicach. Dodatkowo Huta wcale nie jest taka straszna jak ją malują - jest bardzo piękna i zielona a do tego spokojna.


Napisano 24 lipiec 2018 - 15:10

Zobaczcie sobie na aktualną ofertę krakowskiego Frontonu. Świetne mieszkania, domy, doskonala lokalizacja.


Napisano 24 lipiec 2018 - 10:33

Jak nowe to albo Ruczaj albo Mydlniki. Tam są super nowe mieszkania ;). Mnie właśnie przy poszukiwaniu mieszkania pomagała agencja nieruchomości  ABC-DOM, która załatwiła wszystkie formalności, pokazała na prawdę fajne mieszkania a nie stare komunistyczne, z wyskakującym Gierkiem z szafy, a po podobnej cenie ;)


martinrekk

Napisano 16 lipiec 2018 - 11:53

Jak chciałem kupić nieruchomość w centrum Krakowa parę miesięcy temu to wcześniej zleciłem jej audyt właśnie pod kątem budowlanym firmie Klinika Budowlana. TO był dobry pomysł, bo wyszło na jaw wiele rzeczy...Dach wcale nie był w takim idealnym stanie jak przekonywał właściciel podobnie jak elektryka i wentylacja...ostatecznie budynku nie kupiłem.


Forumowicz84

Napisano 29 czerwiec 2018 - 13:42

Nowe mieszkanie, nowy start. Super się tak czasami przeprowadzić i zmienić miejsce, ale cała ekscytacja znika, jeśli pojawia się problem z organizacją całej przeprowadzki. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to zostawiam Wam informacje na temat tego, jak szukać odpowiedniej firmy https://adexim.com.p...zki-i-transportPrzydatna lektura.


Napisano 24 maj 2018 - 14:04

Jeśli szukasz mieszkania w Krakowie to może warto przyjrzeć się takim dzielnicom jak Krowodrza czy Zabłocie stamtąd masz na prawdę wszedzie dobry dojazd. Ale od razu zainwestuj w agenta nieruchomości. Moja znajoma korzystała z usług ABCDOM i bardzo sobie ich chwali, Znaleźli jej mieszkanie dosłownie w kilka tygodni  


Napisano 21 maj 2018 - 19:51

Ja mieszkam na Prądniku Czerwonym i jestem bardzo zadowolony. Generalnie jeżeli szukasz fajnych ofert mieszkaniowych to polecam biuro nieruchomości ABC Dom - znaleźli dla nas świetną ofertę.


Napisano 17 maj 2018 - 12:10

Na Woli Justowskiej Apartament Morelove - udana inwestycja, która prezentuje się wyjątkowo pięknie. A będzie jeszcze ładniej jak skończą.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)