Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Nowe mieszkania w Krakowie - gdzie szukać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

aniolek

Napisano 03 grudzień 2018 - 16:57

Wydaje mi się, że najlepiej będzie wybrać po prostu dobrego dewelopera. Ja zupełnie przypadkowo natknęłam się na stronę: http://osiedledobraforma.pl/  - lokalizacja osiedla przypadła mi do gustu, więc zaczęłam szukać opinii aż finalnie zdecydowałam się na zakup mieszkania. W tym momencie mogę szczerze polecić Wam tę inwestycję. Całe otoczenie jest dobrze przystosowane oraz nowocześnie zaprojektowane.


alf

Napisano 28 listopad 2018 - 13:53

Sam jednak postawiłbym na mieszkanie z rynku pierwotnego. Obecnie buduje się z zupełnie innych technologii niż mieszkania budowane kilkadziesiąt lat temu. Mieszkania nowe są o wiele tańsze w utrzymaniu. Poza tym architekci uwzględniają zupełnie inne potrzeby mieszkańców oraz wprowadzają korzystniejsze rozkłady mieszkań.

 

W Krakowie jedną z ciekawszych inwestycji jest ta na Podgórzu Duchackim:

https://lokum-dewelo...ta/lokum-vista/

 

Realizowana przez dewelopera Lokum. 


Napisano 22 listopad 2018 - 13:41

Jeżeli nie lubisz zbyt tłocznych okolic, to lepiej nie wprowadzaj się na Ruczaj. Tam sobie można przez okno porozmawiać z sąsiadem z naprzeciwka. Nie wiem, kto się zgodził na takie gęste zabudowania, ale w praktyce jest to tragiczne rozwiązanie. 


Napisano 15 listopad 2018 - 11:48

Zobaczcie sobie na aktualną ofertę krakowskiego Frontonu. Świetne mieszkania, domy, doskonala lokalizacja.

Racja. Inwestycje Frontonu mają jedne z lepszych lokalizacji na mapie Krakowa a przy tym dobry stosunek jakości do ceny. Ja jestem akurat z tych, którzy lubią mieszkać blisko centrum, a nie na obrzeżach miasta. 


PaveloS

Napisano 12 listopad 2018 - 20:11

Solidny, sprawdzony deweloper to Samson –Dom. Zobaczcie sobie inwestycję na Prądniku Czerwonym, Magna Apartamenty http://samson-dom.pl...na-apartamenty/ Doskonała lokalizacja, okolica cicha i spokojna a jednocześnie jest tam cała niezbędna infrastruktura, sklepy, przychodnie lekarskie, szkoły, restauracje, kina, obiekty sportowe, tereny rekreacyjne, m.in. Park Zaczarowanej Dorożki czy Park Tadeusza Kościuszki. Sam budynek jest fajnie zaprojektowany, mieszkania mają bardzo wygodne rozkłady, do budowy użyte są dobrej jakości materiały.


Patrycjusze

Napisano 26 październik 2018 - 08:52

Jeśli nowe mieszkanie to najlepiej od dewelopera, popatrz po stronach lokalnych firm które budują całe osiedla na pewno coś wybierzesz. Tutaj Zamieszkajwkrakowie.pl masz trochę informacji o tym pięknym mieście i wyborze mieszkania.


chalwa

Napisano 17 wrzesień 2018 - 19:29

Targi w Krakowie: https://www.mieszkan...kaniowe/krakow/

Idealna okazja dla szukających mieszkań na tym rynku. Wielu wystawców przygotowało promocje, będą warsztaty i mnóstwo innych atrakcji.


kawartt23

Napisano 31 sierpień 2018 - 09:58

Jeśli szukacie nowych mieszkań w Krakowie to w szczególności luknijcie na ofertę Ekopark https://www.ekopark....szkania-krakow/


Napisano 11 sierpień 2018 - 12:44

Jeśli szukasz mieszkania w Krakowie to może warto przyjrzeć się takim dzielnicom jak Krowodrza czy Zabłocie stamtąd masz na prawdę wszedzie dobry dojazd. Ale od razu zainwestuj w agenta nieruchomości. Moja znajoma korzystała z usług ABCDOM i bardzo sobie ich chwali, Znaleźli jej mieszkanie dosłownie w kilka tygodni  

To prawda, agencja ABCDOM jest bardzo fajna i rzetelna, ale co do dzielnic się nie do końca zgodzę. Tzn tak dojazd jest dobry ale ceny są wysokie. Ja poszłam w Hutę/Bieńczycę i w ogóle nie żałuje tej decyzji, tymbardziej że połączenie do centrum i w inne części Krakowa jest rewelacyjne. Mówiąc szczerze wolę poświęcić 20 min na dojazd do centrum autobusem pospiesznym ale za mieszkanie płacić połowę mniej niż w tamtych dzielnicach. Dodatkowo Huta wcale nie jest taka straszna jak ją malują - jest bardzo piękna i zielona a do tego spokojna.


Napisano 24 lipiec 2018 - 15:10

Zobaczcie sobie na aktualną ofertę krakowskiego Frontonu. Świetne mieszkania, domy, doskonala lokalizacja.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)