Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: kupno nieruchomości


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

malgorzataowczarek80

Napisano 02 styczeń 2020 - 13:08

Księga wieczysta

 

Witam, czy ktoś pomoże mi w temacie kupna nieruchomosci, opisze temat dokładniej.

Pani X jest prawnym opiekunem Pana V. Pan V posiada Dom, króry jak pani X powiedziała chce sprzedac,powiedziała równiej że to z nią podpisujemy umowę i wszystko ustalamy. Pana V nie widziałam i wogóle nie wiem czy taki istnieje.(dodam ze Pan V jest bratem Mężą Pani X).      proszę mi powiedziec Gdzie mogę sprawdzić czy Pan V nie ma Dożywotniego prawa mieszkać w tym domu i gdzie sprawdzić czy naprawdę Pani X jest prawnym opiekunem Pana V i czy naprawdę ma prawo to sprzedac.


ramona

Napisano 28 grudzień 2019 - 21:25

Co myślicie o Ożarowie mazowieckim jako miejscu do zakupu mieszkania? Porównuję ceny w Warszawie a pod i jest spora różnica, na pewno w ożarowie mogłabym sobie pozwolić na coś większego, albo duże mieszkanie, albo segment. Znacie jakiegoś dobrego dewelopera stamtąd?

Dobre opinie słyszałam o Home premium, juz kilka inwestycji mają oddanych w Ożarowie to możesz sobie zobaczyć na żywo jak to wygląda. A miejscowość fajna, dobra infrastruktura i dojazdy do stolicy


anuka

Napisano 22 październik 2019 - 14:52

Co myślicie o Ożarowie mazowieckim jako miejscu do zakupu mieszkania? Porównuję ceny w Warszawie a pod i jest spora różnica, na pewno w ożarowie mogłabym sobie pozwolić na coś większego, albo duże mieszkanie, albo segment. Znacie jakiegoś dobrego dewelopera stamtąd?


Jarecki85

Napisano 02 październik 2019 - 11:28

Moim zdaniem warto zajrzeć na stronę https://portalenieruchomosci.pl/, gdzie można znaleźć sporo nieruchomości. Jeśli szukacie np domu lub też mieszkania dla siebie to zdecydowanie warto przejrzeć znajdujące się tam oferty.


hana74

Napisano 03 lipiec 2015 - 14:20

Chodzi o Osiedle rodzinne w domaszczynie? Tłumaczyli mi to tak: jeśli w ciągu 20 lat podliczyć opłaty czynszu w budynku wielorodzinnym i porównać z mieszkaniem o takim jak wspominasz to wychodzi jakieś 200 tys. różnicy. I to w sumie jest dość logiczne. W większych inwestycjach płacony jest czynsz do którego przypisanych jest dużo elementów utrzymania (części wspólne), mają też wpływ na to różnice w podatkach itp.


wikri

Napisano 03 lipiec 2015 - 12:52

szukając ofert mieszkaniowych, trafiłam na ogłoszenie sprzedaży mieszkań w domaszczynie, ze są tam mieszkania bezczynszowe. Moje pytanie jest takie czy to się opłaca, jak wam się to widzi?


patiks

Napisano 25 listopad 2014 - 11:41

Firma, która na pewno warto się zainteresować - http://www.jartom.com/ Generalnie potencjał rynkowy jest spory, można całkiem nieźle zainwestować, lecz aby było to możliwe, na rynku musi się zacząć dziać. Jak na razie potencjał jest duży, ale brakuje konkretnego inwestora.


Gawron - Rzeczoznawca

Napisano 21 listopad 2014 - 09:30

Na pewno na początek sugerowałbym zajrzeć do Księgi Wieczystej. W dziale II sprawdzisz kto tak naprawdę jest właścicielem nieruchomości a w dziale III czy nie zostało wpisane prawo dożywocia. Warto oczywiście również rzucić okiem na dział IV (Hipoteka).


Napisano 31 październik 2014 - 03:13

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu przy ul Zamienieckiej 70 w Warszawie. 

Lokal posiada 30 m2 z dużą witryną przy głównej bardzo ruchliwej ulicy. 150 m od Placu Szembeka. 

Posiada Zaplecze socjalne, kuchnia i łazienka.

Super Cena.

 

Zapraszam do znalezienia nas na portalach ogłoszeniowych 


Marek O

Napisano 09 październik 2014 - 23:57

Ja zdecydowałem się na ocieplenie swojego domu. Jednak chyba wynajmę do tego firmę, która wykona to profesjonalnie i w krótkim czasie. Możecie polecić jakąś sprawdzoną firmę. Puki co w okolicy znalazłem kliknij: http://www.docieplenia.pl/ .

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)