Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Osiedle DERBY (Dom Development) - czy są tam jeszcze wolne mieszkania? Warto tam mieszkać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 15 luty 2015 - 12:47

A jak z przeciekaniem wody do garaży po dużej ulewie? Słyszałam, że inwestycja Dom Development przy ulicy Zawiszy na Woli ma tą poważną usterkę. Czy na osiedlu Derby występuje podobny problem? Zastanawiam się czy jest to typowa usterka dla Dom Development.


Napisano 23 styczeń 2015 - 14:19

wiem, że odgrzewam stary kotlet, ale informacyjnie i ku zastanowieniu:

 

Jestem właścicielem mieszkania na etapie Derby 14. Ściany między mieszkaniami mają fatalną izolacyjność akustyczną. Mamy to nieszczęście, że nasza sypialnia sąsiaduje z łazienką innego lokalu - pomiar sonometrem, wykonanym przez pracownicę Dom Development wykazał hałas na poziomie 48dB przy zaworze otwartym u sąsiada na połowie!!! DD miga się od odpowiedzialności zrzucając winę raz na sąsiadów (że prawdopodobnie coś przerabiali w instalacji), innym razem na nas (że jesteśmy nadwrażliwi).

 

Jak się okazało, na tym samym etapie, ten sam problem zgłosiło ok. 10 rodzin!!! Więc potencjalny kliencie DD - zanim podpiszesz umowę - spróbuj to sprawdzić, bo po podpisaniu umowy DD będzie Cię miało w d...


Napisano 18 lipiec 2014 - 11:02

Czy na osiedlu Derby sa podobno najtańsze mieszkania w Warszawie - tak słyszałam, czy to prawda? Czy ktoś wie czy są tam jeszcze wolne mieszkania, czy warto mieszkanć na DERBY. Proszę o opinie mieszkańców Derbów.

Halna


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)