Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Piękny ogród - jak go przygotować?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

ogonik3

Napisano 08 grudzień 2019 - 21:05

Bierz sztachety plastikowe  . Są ładne i praktyczne. Bardzo trwale i nie trzeba ich ciagle malowac zeby ladnie wygladaly


maciek_p

Napisano 27 listopad 2019 - 16:46

W pięknym ogrodzie nie może zabraknąć stylowych i nowoczesnych mebli, tutaj https://gardenspace....ogrodowe-zestaw macie piękny zestaw, narożnik wraz ze stołem oraz pufami, zakupiłem taki do siebie i jestem z niego bardzo zadowolony. Solidny, widać że przykładają uwagę do jakości swoich mebli.


Neilq59

Napisano 12 listopad 2019 - 08:18

Zamierzam zakupić sobie działkę. Chciałbym jednak wykonać badanie gruntu przed zakupem. Wiecie, tak żeby mieć pewność co dokładnie kupuję. Myślałem nad skorzystaniem z usług jakiejś sprawdzonej i profesjonalnej firmy od tego. Widziałem ofertę https://geo-test.pl/

i wygląda bardzo zachęcająco pod względem cenowym. 


SolidnyCzlowiek

Napisano 29 październik 2019 - 11:55

Ja nie jestem zwolennikiem oddawania swojego zielonego zakątka w rece pojektantów czy innych osób. Sam zaaranżuj jak Ci się tylko podoba. Zawsze możesz coś zmienić przestawić, przesadzić. No chyba, ze masz w planach fontanny ogrodowe to z tym może być nieco kłopot, ale z niczego nie będzie tak zadowolony jak z własnej aranżacji. 

Obierz jakiś konkretny styl, coś co konkretnie Ci pasuje i opieraj się na nim. Styl japoński? Bardzo proszę. Lubisz Amerykę? Coś z filmu przypadło Ci do gustu? Nie ma problemu. Potwórz swoje puzzle i ułóż z nich coś co przede wszystkim będzie cieszyć Twoje oko, a gwarantuję Ci, że jak skończysz to będziesz muny jak nie wiem co. D: 


mcdermott.garnet

Napisano 15 wrzesień 2019 - 16:27

Piękny ogród trzeba codziennie doglądać i pielęgnować, więc jak ktoś nie ma na to czasu to warto zatrudnić fachowca. 


zhagenes

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:54

Może warto wynająć profesjonalnego ogrodnika, skoro sami nie macie pomysłów na urządzenie.


Arystokratka

Napisano 02 sierpień 2019 - 12:13

A co myślicie o winogronach w ogrodzie? Może warto je zasadzić?


Napisano 30 lipiec 2019 - 21:37

Posadziliśmy tuje szmaragd wzdłuż ogrodzenia, przed domem Parkietlux zbudował nam drewniany taras. Docelowo chcemy mieć jeszcze oczko wodne i murowanego grilla, ale to już chyba w przyszłym roku. 


mangus

Napisano 25 lipiec 2019 - 09:19

Jak chcecie mieć  ładny trawnik w ogrodzie to moim zdaniem najlepiej jest zainwestować w trawnik z rolki, z tymi wysiewanymi trawnikami są same kłopoty, przynajmniej u nas taki trawnik nie sprawdził się a walczyliśmy  o niego długo. W końcu sprowadziliśmy sobie trawnik z  rolki z podlaskiego Green Flor  https://greenflor.pl/ i to było super rozwiązanie, trawnik wygląda pięknie a nie musimy przy nim wiele chodzić. Także z mojej perspektywy tylko rolki, z trawnikiem z siewu to tylko zawracanie sobie głowy. Dodatkowo, jak was to interesuje, to firma produkuje też systemy zielonych dachów, nam bardzo się coś takiego podoba, to jest u nas plan na przyszłość.


Arystokratka

Napisano 13 maj 2019 - 09:22

A co myślicie o zatrudnianiu ogrodnika? Jak duży jest to koszt?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)