Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Ogródki przydomowe - jak tworzyć, jak dbać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 21 lipiec 2021 - 12:10

Porządkowanie ogródka po zimie zlecam firmie SETI. Sama nie mam na to czasu, a specjaliści z tej firmy robią to dokładnie. Polecam ich usługi.


Napisano 21 lipiec 2021 - 12:09

Początkowanie ogródka po zimie zlecam firmie SETI. Sama nie mam na to czasu, a specjaliści z tej firmy robią to dokładnie. Polecam ich usługi.


mleszczak

Napisano 19 lipiec 2021 - 15:30

W ogrodzie przydomowym muszę zastosować środki które pomogą moim roślinom rosnąć bo jest z tym problem ostatnimi czasy. Tutaj https://www.lovetheg.../pl-pl/substralwidziałam że jest oferta na takie środki, czy może stosowaliście je już u siebie?


zimbol

Napisano 13 lipiec 2021 - 14:19

Udało mi się wreszcie kupić fajną huśtawkę na ogród w sklepie https://corciano.pl/jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Produkt jest solidny i bardzo wygodny. 


pawelszabla

Napisano 28 kwiecień 2021 - 09:35

W mojej ocenie jeśli chodzi o nawozy to mogę polecić carbohort.com/produkt/carbohumic-ogrod-20l/. Już dłuższy czas stosuje i uważam, że wypada w porządku. W niezłej cenie można kupić, obecnie jeszcze dodatkowo w promocji a sam skład jest faktycznie bogaty i daje dobre efekty przy uprawach. U mnie wegetacja około tydzień wcześniej jak stosuje ten nawóz.


PawluM

Napisano 24 kwiecień 2021 - 13:37

Jak ktoś lubi to na pewno jest to sama przyjemność ;) Ja to jednak do takich osób nie należę, nie lubię grzebać w ziemi. Z takiego dbania o ogród to wolę kupić jakieś nowe meble, postawić altankę. Zobaczcie sobie tak może i firmę  https://plotex.net.p...nia-palisadowe/ i proponowane tu ogrodzenia. Jeżeli jeszcze nie macie tego załatwionego, albo i macie w planach remont starego, to ten producent na pewno bardzo dobrze się sprawdzi.


Izak

Napisano 22 marzec 2021 - 07:56

Sporo osób wspominało tutaj o tunelach foliowych, też myślę nad tą opcją. Tym bardziej że taki tunel foliowy jest dużo tańszy niż klasyczna szklarnia - tak wnioskuje z tego co widziałam na https://www.meblobra...iowe-ogrodnicze Ale czy skuteczny? Czy taki tunel nie przewróci się  z pierwszym, mocnym wiatrem? Jakie są wasze doświadczenia?


Torcik66

Napisano 16 marzec 2021 - 16:09

Szukając konkretnych podpowiedzi w zakresie aranżacji ogrodu zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na wskazówki przygotowane przez SW-Decore na ich blogu gdzie poruszają temat właśnie prac ogrodowych https://swdecore.pl/...wizytowka-domu/ może akurat ich wskazówki przydadzą się również Wam, tym bardziej jeśli jesteście po prostu w tym temacie "zieloni" jak ja, pozdrawiam :D


marysia8383

Napisano 12 marzec 2021 - 12:54

A co powiecie na takie https://gardenspace....ebli-ogrodowychkomplety meblowe w przydomowym ogródku? Bo chcę do siebie zamówić, mam zamiar wypoczywać więcej tam, bo na razie tylko sadzę nowe krzewy i kwiaty i nie spędzam czasu na wypoczynku w moim pięknym ogródku.


maciek_p

Napisano 10 marzec 2021 - 15:17

Wydaje mi się że w takim przydomowym ogródku przyda się parasol pod którym będzie można usiąść i odpocząć osłaniając się od promieni słonecznych. Tutaj https://parasol-ogrodowy.pl/macie ofertę na takie parasole które są solidne, warto zamówić, moi rodzice tak zrobili i są do tej pory zadowoleni.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)