Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaka kanapa do codziennego spania


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

murci

Napisano 20 październik 2020 - 13:42

Może coś stąd https://zona-design....apy-do-salonu/?Zależy dużo do tego, ile masz miejsca na taką kanapę, bo narożniki by były z większą powierzchnią do spania...


kasztanki121

Napisano 15 październik 2020 - 08:39

Także sądzę, że lepiej sprawdzi się narożnik :) Wiele pięknych i wytrzymałych modeli możesz znaleźć teraz w sklepach :) Mi podobają się kobiece narożniki :) Puszman, przygotował ciekawy artykuł, którym możesz się zainspirować wybierając właściwy mebel wypoczynkowy :)


Magda.Olech

Napisano 22 wrzesień 2020 - 08:12

Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić sklep Mirjan24. Mają bardzo duży wybór. Moja kanapa posiada funkcję spania i korzystamy z niej codziennie od 2 lat i nadal działa bardzo dobrze! 


Napisano 20 wrzesień 2020 - 21:47

Jak chcesz postawić na jakoś to warto wybrać się do któregoś z salonów firmowych Gala Collezione. Mam od nich narożnik Plaza właśnie z funkcją spania i jakościowo jest bardzo dobry. Nie żałuję wyboru


Napisano 20 wrzesień 2020 - 21:47

Jak chcesz postawić na jakoś to warto wybrać się do któregoś z salonów firmowych Gala Collezione. Mam od nich narożnik Plaza właśnie z funkcją spania i jakościowo jest bardzo dobry. Nie żałuję wyboru


Jarecki85

Napisano 18 wrzesień 2020 - 10:56

A może rozważysz jednak jakiś narożnik z funkcją spania? Wydaje mi się on lepszym wyborem od kanapy, bo jest bardziej funkcjonalny oraz większy. Na pewno przyda się, gdy do domu zawita większa ilość gości. ;)


mtzd

Napisano 16 wrzesień 2020 - 12:45

Nie wiem jakiej wielkości mebla szukasz do sypialni, ale zerknij sobie na rozkładaną kanapę Lenę:

https://birdmeble.pl...anapa-bird-lena

 

To tylko moja propozycja, w sklepie jest ich wiele. Wiekszość oferowanych mebli jest mozliwych do  zamowienia z szybką dostawą. Siedzisko jest wykonane z solidnej pianki, tak wiec powinno być odporne na  odkształcenia oraz wytrzymałe. 

 

Poza tym polecam takie neutralne kolory jak szarość. Można do nich bez problemu dopasować wiekszość dodatków.

4432.jpg


dancewithhim

Napisano 16 wrzesień 2020 - 11:51

Prosze podzielcie się swoim doświadczeniem  Jaka rozkładana kanapa do salonu? Ma służyć do codziennego spania, ale najważniejsze zeby po dwóch latach nie miała wygniecionych dołów.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)