Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Projektowanie wnętrz - od czego zacząć?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

zbyszek88

Napisano wczoraj, 22:09

Mamy własną firmę, więc sporo na głowie, dlatego zaczęliśmy od spotkania z architektem wnętrz z http://www.miskiewiczdesign.pl/ i opowiedzenia o swoich oczekiwaniach. W zasadzie zależało nam na tym, żeby zachować przedwojenny klimat mieszkania, bo znajduje się w zabytkowej kamienicy i to się udało. Mix klasyki, nowoczesności i funkcjonalności. 


Arystokratka

Napisano 19 marzec 2019 - 11:45

Ja zaczęłam od kuchni. To było dla mnie najważniejsze pomieszczenie.


ciasteczko

Napisano 15 marzec 2019 - 13:29

Ja zdecydowałam się na projektowanie wnętrz Warszawa i byłam bardzo zadowolona. Oszczędziło mi to naprawdę wielu kłopotów z doborem mebli czy materiałów - szczególnie że ja nie wiem o nich zbyt wiele ;) Trafiłam na naprawdę doskonałych projektantów i teraz mogę cieszyć się pięknym mieszkaniem!


Napisano 12 marzec 2019 - 19:14

Na początku próbowaliśmy coś tam zrobić z żoną sami, lecz stwierdziliśmy że zainwestujemy w profesjonalistów, ale ma to naprawde dobrze wyglądać. Znaleźliśmy salon łazienek Maxima aby obejrzeć wannę. Na miejscu okazało się, że projektują łazienki. Zaproponowali nam kilka rozwiązań, z czego zdecydowalismy się na jedno z nich. Aktualnie każdy kto do nas przyjdzie, chwali wystrój łazienki. Moim zdaniem warto zainwestować i mieć to zrobione naprawdę dobrze.


enzymata

Napisano 31 styczeń 2019 - 21:58

Najlepiej wybrać styl, który się najbardziej podoba. Potem zrobić moodboard.


bibi87

Napisano 31 styczeń 2019 - 20:18

Bardzo mi się podoba ta usługa, którą oferuje KDK Design https://kdk-design.pl/, tj. połączenie projektowania wnętrz z wyposażeniem w meble. Taka kompleksowa usługa to duża wygoda i spora oszczędność czasu i energii dla inwestora :) Świetny pomysł. 


kalinowska

Napisano 23 styczeń 2019 - 14:11

niestety myślę, że nie każdy mimo szczerych chęci podoła urządzeniu swojego domu czy mieszkania, to dość trudne zadanie, jeśli ktoś nie czuje się na siłach, to myślę, że lepiej skorzystać z pomocy architekta i podpisać umowę na profesjonalne projektowanie wnętrz , niż nie być zadowolonym i zmuszonym do życia w otoczeniu, które nam się nie podoba ;)


Napisano 17 styczeń 2019 - 10:32

A my postanowiliśmy zrobić to sami i całkiem fajnie nam to idzie. Owszem na początku były problemy, ale od czego jest internet, przecież to istna kopalnia pomysłów i wszelkich podpowiedzi. Wystarczyło tylko trochę poszukać i tarfiliśmy na ekstra bloga scandicsofa.pl, gdzie tak fajnie i prosto jest wszystko napisane, że nawe laik pojmie co z czym, a co jednak nie bedzie pasować. W naszym przypadku okazała się bardzo pomocny i to urzadzanie idzie nam jak po maśle. Chyba zdecydujemy sie na zakup u nich mebli, bo widać już na pierwszy rzut oka, że to solidana robota, a i elegancko wyglądają.


dyzia

Napisano 29 grudzień 2018 - 19:56

Nasz dom, tzn. jego wnętrza, zaprojektował architekt i jesteśmy z tego powodu b. zadowoleni. Nie dość, że jest bardzo ładnie i przytulnie, to jeszcze naprawdę funkcjonalnie :) Każdy kąt wykorzystany! Tu strona naszego architekta, z czystym sumieniem mogę polecić http://www.krzysztof-ziolkowski.pl/


Patrycjusze

Napisano 18 grudzień 2018 - 17:44

Można samemu a można też skorzystać z rad profesjonalistów. Ja sporo czytam blogów o wykończeniu wnętrz, na przykład tutaj http://mojewygodnemi...e.blogspot.com/jest kilka artykułów wartych moim zdaniem uwagi.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)