Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Remont


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Osuszanie

Napisano 12 listopad 2020 - 09:43

Myślę, ze powinien to skonsultować wczesnej z wami i poinformować o dodatkowych kosztach.


Robert7979

Napisano 09 listopad 2020 - 19:29

Sporo informacji o ogrzewaniu podłogowym jest na https://remont.biz.p...anie-podlogowe/


Naster

Napisano 06 listopad 2020 - 14:07

Jeśli chodzi o mnie, to podczas remontu żona zobaczyła, że mamy pluskwy w domu, dlatego od razu zadzoniłem po firmę https://bios.net.pl/która polecił mi kumpel. Dzięki ich szybkiej akcji udało się pozbyć robactwa od razu. 


Napisano 27 październik 2020 - 21:06

Jak już robisz remont to przy okazji zainstaluj sobie ogrzewanie podłogowe. Jest to rewelacyjna sprawa jak grzeje w domu od dołu. Polecam zlecić wykonanie takiej instalacji firmie MK Instalacje - perfekcyjnie wykonują zlecenia.


dorotaszka

Napisano 24 październik 2020 - 13:36

Podłogę warstwową pod ogrzewanie podłogowe zamówiłam na wymiar razem z realizacją u producenta podłóg https://www.jonczykparkiety.pl/ który dostarczył drewno najwyższej jakości przez co codzienny komfort jest nie do opisania. Nie ma to jak naturalne drewno w domu :) 


zimbol

Napisano 24 październik 2020 - 13:28

Dla mnie spodobała się ostatnio fototapeta ze zdjęcia https://uwalls.pl/fo...wojego-zdjecia/ i mam zamiar zamówić sobie ją właśnie w tym sklepie. U nich są one wykonywane bardzo dokładnie i wyglądają naprawdę super. 


vladsmirnov123

Napisano 06 październik 2020 - 21:31

bardzo ciekawe informacje
dzięki

Napisano 01 październik 2020 - 09:53

Witam , fachowiec robił nam remont w domku kilkunastoletnim,bez umowy,zakładał siatkę na ściany i sufity,szpachowal, szlifował,i malował część farbą podkładową, zapłaciliśmy mu umówioną kwotę, a przysłał jeszcze fakturę za prostowanie scian, które podobno wykonał a to jak twierdzi to była jego dodatkowa praca i nie wchodzić w szpachlowanie.czy powinnam zapłacić za tą fakturę skoro wcześniej nie było o tym mowy,a dodam że sciany nie były krzywe,a on sam idealnie nie zrobił wszystkiego.z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)