Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Koszta budowy domu w 2019 roku


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 06 lipiec 2021 - 21:11

To tak jak by pytać, ile kosztuje kupno samochodu... Nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie. Na pewno warto porozmawiać szczerze z wykonawcą, bo kosztorysy z projektów niestety nie zawsze mogą być traktowane jako wskazówka. Ceny mogą się znacznie różnić. My od firmy Espiro Investment otrzymaliśmy gwarancję stałej ceny, tzn. zapewnienie, że cena nie wzrośnie na przestrzeni czasu. 


Izakrzak

Napisano 13 maj 2021 - 09:41

Te ceny cały czas się zmieniają, a zależą one głównie od materiałów, z jakich korzystamy. Dla mnie bezpieczniejsze będzie kupno gotowego domu np. od dewelopera. Więcej na ten temat polecam przeczytać tutaj - https://pewnylokal.pl/porady/odbior-domu-od-dewelopera-na-co-zwrocic-uwage


Robert7979

Napisano 25 kwiecień 2021 - 14:17

Na stronie http://sobir.pl/ jest kalkulator kosztów


Masert

Napisano 26 marzec 2021 - 13:12

Heja,

 

Teraz buduje się tak, żeby jak najwięcej oszczędzić na ogrzewaniu. Warto zainwestować w nowoczesne sterowniki do kontroli ciepłem w różnych wariantach. W wielu domach instalują sterowniki TECH Sterowniki https://www.techsterowniki.pl/ to największy polski producent urządzeń do zarządzania ogrzewaniem. Oferuje sterowniki grzejnikowe, podłogowe, do instalacji, energii odnawialnej, kominków, regulatory pokojowe oraz sterowniki specjalistyczne takie jak ozonator czy sterylizator powietrza. Urządzenia można zamontować w domach, mieszkaniach, obiektach publicznych czy komercyjnych i w ten sposób zagwarantować uzyskanie komfortu cieplnego w pomieszczeniach oraz oszczędności


pawelszabla

Napisano 18 luty 2021 - 11:20

Skontaktuj się z drewdom-radom.pl/, bo nawet dbają o optymalną wilgotność drewna, wszystko kilka razy sprawdzane, żeby nie zaburzyć norm jakościowych. Działają od dawna, wyłącznie pozytywne oceny, nie ma wpadek, że komuś postawili i nagle serwis przez wiele lat, albo potrzeba przebudowy. Nic z tych rzeczy. Pod względem ekonomicznym technologia szkieletowa się sprawdza. Oczywiście wcześniej wypadałoby zdobyć wiedzę o drewnie konstrukcyjnym, o metodach ocieplenia, dopasować materiały i technologie najlepiej uniezależniające energetycznie. U mnie totalnie off grid. Podejrzewam, że w przyszłości wygrają ci, którzy mają takie domy tanie w utrzymaniu, niezależne praktycznie od infrastruktury energetycznej, klasycznej.

 


Napisano 23 grudzień 2020 - 00:47

Firma Skandic Hus oferuje projekty domów szkieletowych w bardzo korzystnych cenach. Projekty spełniają nawet wysokie oczekiwania odnośnie domu, a sama budowa takiego domu trwa bardzo krótko. Domy szkieletowe projektu Skandic Hus są solidne i w pełni przystosowane do naszych warunków. Polecam.


rei

Napisano 22 grudzień 2020 - 19:38

Według co widzę tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/narcyz  to gdzieś wyjdzie mnie około 200 tysięcy. Ale domek, który tutaj znalazłam jest tak piękny, że jest tego wart. W sumie, jak tam patrząc na jego konstrukcję, niebanalny wygląd, to w sumie nie wychodzi to dużo.


Robert7979

Napisano 16 grudzień 2020 - 22:54

Na stronie https://remont.biz.pl/blog/ jest artykuł z podanymi kosztami


Napisano 15 grudzień 2020 - 15:06

A czy można prosić o jakieś odpowiedzi, które nie są spamerskimi reklamiami biur, firm budowlanych i innych przybytków?


patiks

Napisano 15 grudzień 2020 - 13:51

Koszty budowy da się mniej więcej wcześniej oszacować, ale już wyposażenie wnętrza to tak naprawdę kwestia oczekiwań.

Zobaczcie tutaj - zjawiskowydom.pl Zróżnicowanie jest kosmicznie duże. Przecież nawet między sprzętami o tym samym zastosowaniu może być kilka tysięcy różnicy i tak podobnie przy niemal każdym rozwiązaniu. Zatem?

No właśnie... Sami musicie ocenić, czego wymagacie, bo dopiero wtedy będzie można cokolwiek wyliczyć.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)