Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Okna PCV - jaki producent


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 19 lipiec 2020 - 21:31

My kupiliśmy okna od Raven- polskiego producenta okien opartych na nowoczesnych profilach uznanej firmy SCHÜCO. Okna od nich są wysokiej jakości, solidne i o dobrych parametrach termoizolacyjnych, także sprawdzą się w budownictwie energooszczędnym. My jesteśmy z tych okien w pełni zadowoleni.


Atlaska

Napisano 18 kwiecień 2020 - 10:18

A może warto zajrzeć na stronę producenta okien PCV Ekoplast, https://ekoplast-group.com/pl/

Strona ma charakter informacyjny,mamy możliwość za jej pośrednictwem bliżej poznać firmę,jej osiągnięcia i poszczególne produkty.Ekoplast to firma zajmująca się nie tylko produkcją wysokiej jakości okien, ale też ich montażem i serwisem.


Sławek0080

Napisano 03 kwiecień 2020 - 10:14

Okna kupuje się raz na długie na lata, dlatego wybierając je, należy kierować się ich jakością i parametrami użytkowymi, a w szczególności izolacyjnością cieplną. Ja ze swojej strony mogę polecić firmę Kapica z opolskiego. Produkują okna PCV w sprawdzonych systemach marki Schuco. To godne polecenia, przemyślane rozwiązania z innowacyjnymi uszczelnieniami, które zachowują swoje właściwości przez dekady.


Napisano 21 luty 2020 - 01:23

My mamy zarówno okna jak i drzwi z Worstone z Sochaczewa i bardzo chwalimy sobie nasz wybór. Konkretnie to okna Vetrex, są solidnej jakości, miały przyjemną cenę i sprawdzają się u nas bardzo dobrze, widać to po rachunkach za ogrzewanie, od wymiany okien są one mniejsze.
 

Forumowicz84

Napisano 27 listopad 2019 - 16:14

Wydaje mi się, że najlepsze okna można znaleźć w firmie Drutex. Mają mnóstwo udanych realizacji za sobą, no i przede wszystkim dobre opinie, na które na pewno zasłużyli. Zerknijcie sobie na stronę, poszukajcie najbliższego punktu w Waszej okolicy i zamawiajcie!


katarzynka88

Napisano 24 listopad 2019 - 16:21

Dla mnie najlepsze okna z PCV produkuje firma Oknoplast. My mamy 5 lat już okna, rodzice mają 10, a znajomi zamawiali w zeszłym roku. Wysoka jakość i dobra cena. Ładne, szczelne, ciepłe okna na lata. My mieliśmy łatwiej przy wyborze bo rodzice moi je u siebie mają, wiedziałam, że możemy zaufać tej firmie. Nie żałujemy. 


boddekk

Napisano 16 październik 2019 - 11:11

W temacie okien dachowych mogę Ci podpowiedzieć tylko tyle, że na prawdę dobrym pomysłem będzie zastanowić się nad montażem opisanych tutaj http://fachowydekarz...okna-dachowe-2/ okien energooszczędnych. Mam u siebie własnie takie okna na poddaszu i moim zdaniem świetnie spełniają swoją rolę.


Forumowicz84

Napisano 07 październik 2019 - 16:45

Dobrze mi się korzysta z pcv OknoPlus. Kupowałem w Opolu na Wiejskiej. Bardzo dobra obsługa sprzedażowa ze strony p. Krysi, czułam się dobrze „zaopiekowany”. Pełna informacja o oknach od początku do końca, produkty zgodnie z umową, izolują tak jak to było mówione.

A to powiem Ci, że koniecznie muszę przejrzeć sobie ofertę firmy, o której mówisz, bo porównam ją sobie z ofertą firmy Drutex, ponieważ jak na razie jest to nasz wybór jeden z racji tego, że nasi znajomi korzystali z ich usług i bardzo polecali.


mateio29

Napisano 13 wrzesień 2019 - 17:12

A ja polecam https://vitopolska.com mają dobre ceny a okna są wysokiej jakości 


mariuszP77

Napisano 16 lipiec 2019 - 23:28

Zerknijcie sobie jeszcze na firmę Sunplena http://sunplena.com/z Poznania. My mamy okna i drzwi od nich i wszystko solidne, dobrej jakości (stolarka wyprodukowana na profilach najlepszych renomowanych światowych firm), dobrze nam służy i cieszy oczy. W ofercie PCV, drewno i aluminium, my mamy pcv.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)