Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Sufit podwieszany czy napinany?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

yurahryk

Napisano 06 listopad 2019 - 15:58

sufity napinane katowice to nowoczesne i modne rozwiązanie, posiadające jednak kilka istotnych wad, o których warto wiedzieć, by świadomie zdecydować się na zakup.
1) Materiały z jakich są wykonane sufity są delikatne i podatne na uszkodzenia. Naprawa takiego sufitu w porównaniu z tradycyjnym jest bardzo skomplikowana.
2) W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 20mkw sufity mają tendencję do uginania się, zalecane jest wtedy stosowanie rozwiązania w części pomieszczenia lub rezygnacja z niego.
3) Utrzymanie w czystości takiego sufitu może być trudne (szczególnie w takich pomieszczeniach jak np.: kuchnia) ze względu na brak możliwości umycia go (tarcia, szorowania) co w przypadku tradycyjnego sufitu pomalowanego farbą nie stanowi żadnego problemu.
4) Sufity napinane są absolutnie szczelne, przez co utrudniają oddychanie.
5) Powtarzającym się problemem w przypadku napinanych sufitów jest ich brzydki zapach utrzymujący się w pomieszczeniu przez dłuższy czas.

Midam33

Napisano 02 październik 2018 - 23:33

Osobiście mogę się wypowiedzieć za sufitami naciąganymi (napinanymi) http://hurst.pl/ Mam je w kilku miejscach i sprawdzają się naprawdę bardzo dobrze. Do tego jeśli się je odpowiednio udekoruje oświetleniem, t o stają się ozdobą pomieszczenia!


Midam33

Napisano 02 październik 2018 - 23:32

Osobiście mogę się wypowiedzieć za sufitami naciąganymi (napinanymi) http://www.hurst.pl/Mam je w kilku miejscach i sprawdzają się naprawdę bardzo dobrze. Do tego jeśli się je odpowiednio udekoruje oświetleniem, t o stają się ozdobą pomieszczenia!


omigalic

Napisano 02 październik 2018 - 12:57

Wybierając pomiędzy zawieszeniem a rozciąganiem, wybrałbym rozciąganie. Cóż, przynajmniej cena jest mniejsza. W jakości? Cóż, nie napotkałem problemu z jakością, skorzystałem z tej usługi http://dobresufity.pl . Dziękuję za uwagę.


konopkaa

Napisano 28 maj 2018 - 07:51

Nie wiem czy wydrukowane niebo na suficie nie doprowadziłoby mnie do jakiejś choroby psychicznej :D 


Sektor

Napisano 24 maj 2018 - 10:43

Zgadzam się, ale ostatnio z takim podobnym sufitem spotkałem się, jak czekałem do lekarza. To mogło być to samo?

 

Sufit napinany ma bardzo wiele zastosowań. My z dziewczyną ostatnio widzieliśmy je w kinie. Często też w sklepach to montują. Ładnie wygląda i jest jednolite. Nie masz siateczki z aluminium, jak w przypadku sufitów podwieszanych. Niektórzy też montują sufity napinane na stelażu z sufitów podwieszanych. Bez problemu, można wykorzystać już zamontowane profile. http://blog.dpsceili...ow-napinanych/


Napisano 22 maj 2018 - 10:34

Zgadzam się, ale ostatnio z takim podobnym sufitem spotkałem się, jak czekałem do lekarza. To mogło być to samo?


Napisano 18 maj 2018 - 13:40

Rozwiązanie całkiem fajne, przynajmniej ma to światło nie jest wtedy tak sztuczne i patrząc na sufit widzisz ładny obraz nieba, a nie dziury na suficie, czy kasetony. Myślę, że zwłaszcza zimą, to będzie fajnie wyglądać. Gdy na dworze szaruga, w biurze macie nad sobą ładny obraz nieba. Chyba to też poprawi atmosferę w biurze. Przynajmniej tak mi się wydaje.


Razik

Napisano 30 marzec 2018 - 08:44

Świetnie to wygląda i to podświetlenie. Jeśli tam faktycznie całe podświetlenie robi sufit, to niezłe jest. Przede wszystkim nie jest to trupie, białe światło tylko udanie imituje naturalne. Inne realizacje też mają fajne.


Pazer

Napisano 28 marzec 2018 - 15:16

To jest sufit napinany na sto procent. Raczej na pewno są podświetlone, chyba że wyżej są okna, ale mocno w to wątpię. Nie wiem co to za firma, ale kojarzę taki rodzaj sufitu jak DPS Picture, bardzo podobne opcje tam były


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)