Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Wynajem sprzętu budowlanego


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

KarolinaPL

Napisano 17 kwiecień 2021 - 21:09

Kilka miesięcy temu wynajmowaliśmy rusztowania ramowe od firmy http://stalkol.com/w...anie-rusztowan/. Dla przyśpieszenia prac zajęli się także transportem, montażem i demontażem sprzętu. Rusztowania były utrzymane w nienagannym stanie technicznym, dzięki czemu znacznie ułatwiły i poprawiły komfort naszej pracy.


Napisano 26 marzec 2021 - 23:01

Jeśli twoja firma wykorzystuje w codziennej działalności urządzenia pneumatyczne to polecam ich zakup od F.H.U Air-Full Pneumatik. To rzetelny kontrahent, a oferowane przez niego urządzenie są wysokiej klasy i świetnie się sprawdzają nawet w trudnych warunkach pracy.


ZielonyMak

Napisano 19 marzec 2021 - 10:09

Bardzo rzetelna i solidna firma w kwestii wynajmu to firma SAGO https://sago-online....zkow-widlowych/ . Mają całą gamę różnych wózków widłowych od dobrych producentów. Super profesjonalni. Szczerze polecam.


andreokz

Napisano 16 marzec 2021 - 22:00

Witam. Jeśli ktoś potrzebuje wynająć podnośnika koszowy w okolicy Wielunia, Pajęczna, Olesna i Wieruszowa to polecam do wynajęcia zwyżkę na przyczepie. Lekka, wjedzie wszędzie i nie zniszczy podłoża. Szczegóły na https://www.kalemba....slugi-podestem/

Wynajmując maszynę serwis i naprawy leżą po stronie firmy wynajmującej podest ruchomy. pozdrawiam


mozaila

Napisano 02 luty 2021 - 20:06

Potwierdzam jeszcze wywóz gruzu http://tomgruz.pl Firma jest bardzo solidna, mają szeroką ofertę. Potrafią zutylizować praktycznie wszystko :)


annk

Napisano 30 styczeń 2021 - 16:39

Najtaniej i najlepiej faktycznie wychodzi wynajmowanie. Mamy pewność, że wyposażenie będzie odpowiedniej jakości. Jeżeli chodzi o rusztowania to polecam firmę https://szalbud.pl/ jak z meżem budowaliśmy dom to właśnie z nimi współpracowaliśmy. Ceny wynajmu rozsądne, jakosć rusztowań takżę


Napisano 24 styczeń 2021 - 23:11

Firma Igel Polska oferuje wynajem sprzętu pomiarowego. Polecam ich usługi, to rzetelny kontrahent.


Napisano 23 wrzesień 2020 - 11:23

Żurawie i dźwigi można wynająć od firmy Maszbud z Warszawy. Mają duży wybór dobrego sprzętu.


Napisano 22 wrzesień 2020 - 23:32

Ciężki sprzęt budowlany renomowanych marek można wynająć od Kopart. Polecam, moja firma współpracuje z nimi od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy.


G0siaa

Napisano 17 sierpień 2020 - 19:17

Myślę, że możesz sprawdzić także ofertę firmy www.kdm.net.pl. Zajmują się wynajmem maszyn oraz urządzeń z branży hydrotechniki i geoinżynierii. Ja niedawno dzierżawiłam od nich wciskarki hydrauliczne i wiertnice. Byłam bardzo zadowolony z naszej współpracy.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)