Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wynajem sprzętu budowlanego


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PawluM

Napisano wczoraj, 07:08

Fajna opcja, na pewno bardzo wygodna i często opłacalna. Myślę, że warto się nad tym zastanowić nie tylko mając firmę budowlaną. Takie maszyny mogą sprawdzić się na wiele różnych prac. Sprawdźcie sobie tu co proponuje firma Gizo. Na ich stronie https://gizo.pl/ znajdziecie ofertę na różne maszyny na wynajem, także i prowadzą sprzedaż, usługi serwisowe, naprawy na miejscu pracy maszyn. Zapoznajcie się z ich ofertą.


radekos

Napisano 23 styczeń 2020 - 13:22

Ja mogę doradzić Wynajem Sprzętu Budowlanego http://wynajem-bach.pl/Mają rusztowania, ubijaki, agregaty, zagęszczarki i wiele innych rzeczy, także sprawdźcie sobie na stronie bo oferta jest dobra także pd względem cenowym.


Napisano 13 grudzień 2019 - 10:29

Ja prowadzę małą firmę budowlaną i często bazuję na usługach wypożyczalni, bo kupować własnego sprzętu się po prostu nie opłaca. Dobrze ostatnio (od roku) mi się współpracuje z Ramirent. Mają oddziały w różnych miastach, ja też buduję i remontuję w różnych miastach. Ceny OK, warunki elastyczne, sprzętu i elektronarzędzi dużo na placu, wiec jest dostępny od ręki i nie trzeba czekać


Lucy2000

Napisano 25 listopad 2019 - 19:00

Jeśli ktoś szuka podnośników czy różnego rodzaju podestów to myślę, że mogę polecić firmę JLG. Bardzo dobrej jakości sprzęt a przy okazji mają bardzo duży wybór maszyn. Zresztą wystarczy zerknąć - https://jlg.com.pl/k...stepne-od-reki/ . Cenowo też to wygląda atrakcyjnie więc rzecz jest zdecydowanie warta polecenia :) 


G0siaa

Napisano 20 listopad 2019 - 00:04

Ja niedawno wynajmowałam manipulator Winlet 1000 od firmy www.winlet.pl. Jest to maszyna idealnie przystosowana do przenoszenia szerokiej gamy materiałów. Używaliśmy jej głównie do przenoszenia płyt gipsowo- kartonowych, szkła oraz granitu.


Jol70po

Napisano 17 listopad 2019 - 22:42

W kwestii urządzeń dźwigowych czy podnośników koszowych dobrze współpracuje się z firmą https://dzwigi-rybacki.com.pl/. Wielką uwagę przykładają do bezpieczeństwa i wykorzystania nowoczesnych technologii. Dobre warunki cenowe.


Rimsky

Napisano 30 październik 2019 - 05:38

Decydując się na wynajem maszyn i sprzętów budowlanych, warto jest zaopatrzyć się w ubezpieczenie na wypadek ich uszkodzeń...my niestety nieraz już to przerabialiśmy. Nie wszystkie firmy ubezpieczeniowe oferują atrakcyjne polisy od wynajmowanego sprzętu, my ze wspólnikiem skorzystaliśmy z oferty Broker Major https://majorbroker....eczenie-maszyn/, co więcej nawet raz mieliśmy okazję przekonać się na własnej skórze jak to wygląda w praktyce i jesteśmy bardzo zadowoleni :)


radekzet

Napisano 10 październik 2019 - 14:31

My podczas ocieplenia budynku naszej firmy skorzystaliśmy z firmy Robtom, która oferuje wynajem rusztowań.  Poszło sprawnie, za dodatkową dopłatą zrobili montaż a na końcu demontaż.


fashion.victim

Napisano 25 wrzesień 2019 - 09:46

Wynajem maszyn budowlanych czasem się przydaje, gdy mamy choćby jednorazowe prace do wykonania. Po co w tedy kupować?


Jędrek

Napisano 18 wrzesień 2019 - 13:23

Jeśli zastanawiacie się nad wynajmem sprzętu budowlanego to polecam oshare.pl. Jest to ogólnopolski portal zrzeszający osoby z branży wynajmu. Maszyny budowlane znajdziecie pod linkiem: https://oshare.pl/10...szyny-budowlane

Natomiast w kategorii budownictwo znajdziecie całą gamę sprzętu, który możecie przefiltrować po tym, co Was interesuje:miejscowości, rodzaju, podkategoriach - https://oshare.pl/21-budownictwo


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)