Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wynajem sprzętu budowlanego


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 13 grudzień 2019 - 10:29

Ja prowadzę małą firmę budowlaną i często bazuję na usługach wypożyczalni, bo kupować własnego sprzętu się po prostu nie opłaca. Dobrze ostatnio (od roku) mi się współpracuje z Ramirent. Mają oddziały w różnych miastach, ja też buduję i remontuję w różnych miastach. Ceny OK, warunki elastyczne, sprzętu i elektronarzędzi dużo na placu, wiec jest dostępny od ręki i nie trzeba czekać


Lucy2000

Napisano 25 listopad 2019 - 19:00

Jeśli ktoś szuka podnośników czy różnego rodzaju podestów to myślę, że mogę polecić firmę JLG. Bardzo dobrej jakości sprzęt a przy okazji mają bardzo duży wybór maszyn. Zresztą wystarczy zerknąć - https://jlg.com.pl/k...stepne-od-reki/ . Cenowo też to wygląda atrakcyjnie więc rzecz jest zdecydowanie warta polecenia :) 


G0siaa

Napisano 20 listopad 2019 - 00:04

Ja niedawno wynajmowałam manipulator Winlet 1000 od firmy www.winlet.pl. Jest to maszyna idealnie przystosowana do przenoszenia szerokiej gamy materiałów. Używaliśmy jej głównie do przenoszenia płyt gipsowo- kartonowych, szkła oraz granitu.


Jol70po

Napisano 17 listopad 2019 - 22:42

W kwestii urządzeń dźwigowych czy podnośników koszowych dobrze współpracuje się z firmą https://dzwigi-rybacki.com.pl/. Wielką uwagę przykładają do bezpieczeństwa i wykorzystania nowoczesnych technologii. Dobre warunki cenowe.


Rimsky

Napisano 30 październik 2019 - 05:38

Decydując się na wynajem maszyn i sprzętów budowlanych, warto jest zaopatrzyć się w ubezpieczenie na wypadek ich uszkodzeń...my niestety nieraz już to przerabialiśmy. Nie wszystkie firmy ubezpieczeniowe oferują atrakcyjne polisy od wynajmowanego sprzętu, my ze wspólnikiem skorzystaliśmy z oferty Broker Major https://majorbroker....eczenie-maszyn/, co więcej nawet raz mieliśmy okazję przekonać się na własnej skórze jak to wygląda w praktyce i jesteśmy bardzo zadowoleni :)


radekzet

Napisano 10 październik 2019 - 14:31

My podczas ocieplenia budynku naszej firmy skorzystaliśmy z firmy Robtom, która oferuje wynajem rusztowań.  Poszło sprawnie, za dodatkową dopłatą zrobili montaż a na końcu demontaż.


fashion.victim

Napisano 25 wrzesień 2019 - 09:46

Wynajem maszyn budowlanych czasem się przydaje, gdy mamy choćby jednorazowe prace do wykonania. Po co w tedy kupować?


Jędrek

Napisano 18 wrzesień 2019 - 13:23

Jeśli zastanawiacie się nad wynajmem sprzętu budowlanego to polecam oshare.pl. Jest to ogólnopolski portal zrzeszający osoby z branży wynajmu. Maszyny budowlane znajdziecie pod linkiem: https://oshare.pl/10...szyny-budowlane

Natomiast w kategorii budownictwo znajdziecie całą gamę sprzętu, który możecie przefiltrować po tym, co Was interesuje:miejscowości, rodzaju, podkategoriach - https://oshare.pl/21-budownictwo


G0siaa

Napisano 14 wrzesień 2019 - 17:28

Możesz także sprawdzić ofertę firmy www.kdm.net.pl . Od wielu lat zaopatrują swoich klientów w specjalistyczny sprzęt budowlany. Wynajmowałam od nich wiertnice, wyciskarki hydrauliczne oraz urządzenia do wzmacniania gruntu. Posiadają wyłącznie wysokiej jakości maszyny i konkurencyjne warunki współpracy.


JarekDon

Napisano 01 wrzesień 2019 - 10:45

My akurat zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z firmą Drial i jeśli będziecie na etapie poszukiwań odpowiednich rozwiązań to koniecznie sprawdź https://www.drial.pl...jem-nagrzewnic/ gdzie dowiecie się dużo więcej co mogą Wam zapewnić. Poza tym mają jasne i dobre warunki współpracy oraz to co najważniejsze sprzęt w każdym przypadku jest gotowy do ciężkiej pracy. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)