Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wynajem sprzętu budowlanego


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 22 czerwiec 2020 - 13:45

Ja wynajmowałem żurawie wieżowe od firmy Maszbud. Przejrzyste warunki wynajmu maszyn, indywidualne podejście do klienta. Na samym początku tłumaczą dokładnie zasady wynajmu. Polecam. 


Napisano 22 czerwiec 2020 - 08:50

Wynajem sprzętu budowlanego jest z pewnością tańszą i bezpieczniejszą opcją. Ja mogę polecić firmę Mega-Sprzęt. Wynajmowałem od nich dźwigi. To dobre rozwiązanie szczególnie dla  początkujących, ponieważ nie musimy na starcie inwestować w sprzęt. 


patiks

Napisano 04 czerwiec 2020 - 12:33

Jeśli to ma być dla biznesu tego typu, to wyłącznie zakup sprzętu i to rozwiązań z wyższej półki. Mam na myśli - https://osapolska.pl/ Przede wszystkim sprzęty wyburzeniowe są różne. Nożyce, szczęki, młoty - jeśli jest to poważna działalność, to musi być wyposażona w rozwiązania niezbędne w przeróżnych przypadkach. I wtedy dopiero to może przynieść konkretne efekty. Młot wyburzeniowy przy dużych rozbiórkach to tylko jedno z wielu narzędzi.


kerryjane72

Napisano 15 luty 2020 - 17:49

W niektórych firmach lepiej jest postawić na wynajem takich maszyn, w innych z kolei lepiej będzie kupić na własność odpowiednie maszyny budowlane. Jeżeli macie swoje firmy budowlane, produkcyjne i macie większe maszyny w firmie, to zerknijcie sobie na stronkę https://eurelo.pl/ Możliwe, że będziecie potrzebować przewieźć w inne miejsce maszyny, tu znajdziecie specjalistów właśnie od ich relokacji. Przy zachowaniu najwyższych standardów, przepisów BHP przewiozą to co najcenniejsze w waszej firmie.


PawluM

Napisano 24 styczeń 2020 - 07:08

Fajna opcja, na pewno bardzo wygodna i często opłacalna. Myślę, że warto się nad tym zastanowić nie tylko mając firmę budowlaną. Takie maszyny mogą sprawdzić się na wiele różnych prac. Sprawdźcie sobie tu co proponuje firma Gizo. Na ich stronie https://gizo.pl/ znajdziecie ofertę na różne maszyny na wynajem, także i prowadzą sprzedaż, usługi serwisowe, naprawy na miejscu pracy maszyn. Zapoznajcie się z ich ofertą.


radekos

Napisano 23 styczeń 2020 - 13:22

Ja mogę doradzić Wynajem Sprzętu Budowlanego http://wynajem-bach.pl/Mają rusztowania, ubijaki, agregaty, zagęszczarki i wiele innych rzeczy, także sprawdźcie sobie na stronie bo oferta jest dobra także pd względem cenowym.


Napisano 13 grudzień 2019 - 10:29

Ja prowadzę małą firmę budowlaną i często bazuję na usługach wypożyczalni, bo kupować własnego sprzętu się po prostu nie opłaca. Dobrze ostatnio (od roku) mi się współpracuje z Ramirent. Mają oddziały w różnych miastach, ja też buduję i remontuję w różnych miastach. Ceny OK, warunki elastyczne, sprzętu i elektronarzędzi dużo na placu, wiec jest dostępny od ręki i nie trzeba czekać


Lucy2000

Napisano 25 listopad 2019 - 19:00

Jeśli ktoś szuka podnośników czy różnego rodzaju podestów to myślę, że mogę polecić firmę JLG. Bardzo dobrej jakości sprzęt a przy okazji mają bardzo duży wybór maszyn. Zresztą wystarczy zerknąć - https://jlg.com.pl/k...stepne-od-reki/ . Cenowo też to wygląda atrakcyjnie więc rzecz jest zdecydowanie warta polecenia :) 


G0siaa

Napisano 20 listopad 2019 - 00:04

Ja niedawno wynajmowałam manipulator Winlet 1000 od firmy www.winlet.pl. Jest to maszyna idealnie przystosowana do przenoszenia szerokiej gamy materiałów. Używaliśmy jej głównie do przenoszenia płyt gipsowo- kartonowych, szkła oraz granitu.


Jol70po

Napisano 17 listopad 2019 - 22:42

W kwestii urządzeń dźwigowych czy podnośników koszowych dobrze współpracuje się z firmą https://dzwigi-rybacki.com.pl/. Wielką uwagę przykładają do bezpieczeństwa i wykorzystania nowoczesnych technologii. Dobre warunki cenowe.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)