Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Budowa hali


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 30 marzec 2020 - 09:14

Akurat jeżeli chodzi o działania w zakresie wyposażenia magazynu to śmiało mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Lemarpol z którymi współpracujemy i jak do tej pory wszystko idzie po naszej myśli. Nie ma problemów z zakupem nowych, czy używanych podnośników oraz wózków widłowych. Jednocześnie terminowi, także przy serwisach oraz z dobrymi opcjami wynajmu długo i krótkoterminowego jak tylko będzie taka potrzeba.


Napisano 19 marzec 2020 - 12:17

Wykonując właśnie różnego rodzaju konstrukcje żelbetonowe, np. ścienne czy sufitowe zdecydowanie warto pamiętać po prostu o zastosowaniu nowoczesnego, kompleksowego systemu deskowania. To sprawi, że wszystko będzie szło zgodnie z planem, szybciej, bez problemów. Tu z własnego doświadczenia mogę polecić firmę DOKA, która takie systemy oferuje. Na ich stronie są wszystkie szczegóły plus właśnie specyfikacja. Warto się skontaktować i poprosić o fachowe doradztwo.


Napisano 15 marzec 2020 - 16:46

Każda hala powinna być odpowiednio zaopatrzona co może zapewnić firma www.maglo.com.pl specjalizująca się właśnie w wyposażeniu magazynowym.

Pozdrawiam Magda


Arkadiusz Kędra

Napisano 28 luty 2020 - 18:50

Hale stalowe to zawsze ciekawa opcja. Myślę sobie jednak, że jeżeli już zdecydujemy się na tego typu inwestycję, warto wziąć pod uwagę dodatkowe zabezpieczenie obiektu, korzystając chociażby z oferty https://www.frykar.p...tygraffiti.html . Dzięki temu bowiem możemy mieć pewność, że przez wiele lat będą one doskonale zabezpieczone przed niechcianym dziełami pseudoartystów i nie będą raziły potencjalnych klientów brakiem estetyki. 


Alienka

Napisano 28 styczeń 2020 - 23:20

Czy znacie firmę Kobexstal? Firma wykonuje projekty hal. Jest to producent hal stalowych. W ofercie posiadają hale magazynowe, rolnicze oraz inwentarskie. Więcej informacji można przeczytać na stronie https://www.kobexsta...kty-typowe.html


Chichop2

Napisano 28 styczeń 2020 - 18:52

Zastanawiam się gdzie najlepiej kupić płytki zewnętrzne, które zastosuję przy wejściu do biura magazynu.. Chodzi o to by wyglądało to ładnie a przy okazji było odporne na różne warunki pogodowe. Wstępnie myślałem sobie o czymś takim https://sklep.parady...asowe-20mm/1302 . Co Wy na to ? Moim  zdaniem prezentują się całkiem ciekawie :) 


Jarecki85

Napisano 07 styczeń 2020 - 14:37

Moim zdaniem warto postawić też na odpowiednie wyposażenie takiej hali. Na stronie https://skladuj24.pl/można znaleźć szeroki wybór wyposażenia, które idealnie sprawdzi się w tego typu miejscach.


elka2002

Napisano 30 grudzień 2019 - 20:33

Tutaj http://www.plytbud.plteż możecie sobie zerknąć i sprawdzić ofertę tej firmy. Zajmują się między innymi obiektami wielkopowierzchniowymi. Mają na swoim koncie wiele takich realizacji. Na ich stronie znajdziecie komplet informacji. Myślę, że warto się z nimi zapoznać. 


G0siaa

Napisano 20 wrzesień 2019 - 15:04

Niedawno współpracowałam z firmą www.labotest.com.pl. Wykonywali w mojej firmie pomiary na stanowiskach pracy oraz analizy akustyczne. Posiadają bardzo duże doświadczenie oraz profesjonalną kadrę pracowniczą.


Fizo

Napisano 21 sierpień 2019 - 21:21

Napisz jeszcze jakie będzie przeznaczenie tej hali bo to dość istotna sprawa np. czy to będzie magazyn czy hala produkcyjna.

 

W obu przypadkach, inwestycja nie ruszy bez tych robót: http://topmagazyny.p...udowa-magazynu/ Przeznaczenie jest istotne i na etapie projektowania musi być uwzględnione.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)