Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Budowa hali


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

G0siaa

Napisano 20 wrzesień 2019 - 15:04

Niedawno współpracowałam z firmą www.labotest.com.pl. Wykonywali w mojej firmie pomiary na stanowiskach pracy oraz analizy akustyczne. Posiadają bardzo duże doświadczenie oraz profesjonalną kadrę pracowniczą.


Fizo

Napisano 21 sierpień 2019 - 21:21

Napisz jeszcze jakie będzie przeznaczenie tej hali bo to dość istotna sprawa np. czy to będzie magazyn czy hala produkcyjna.

 

W obu przypadkach, inwestycja nie ruszy bez tych robót: http://topmagazyny.p...udowa-magazynu/ Przeznaczenie jest istotne i na etapie projektowania musi być uwzględnione.


radekos

Napisano 18 sierpień 2019 - 22:09

Warto mieć namiary na firmę zajmującą się sprzedażą, projektowaniem, montażem i serwisem układów centralnego smarowania. Taka firmą jest UCS z Poznania www.ucs.net.pl Mają dobre ceny, dobry poziom usług, także warto sobie ich zapamiętać.


Napisano 02 sierpień 2019 - 14:11

Nie zapominaj o odpowiednich oznakowaniach dla pracowników. Takie linie ostrzegawcze to bardzo przydatna sprawa w każdym dużym obiekcie. U nas takie rozwiązanie sprawdza się znakomicie. Malowała je nam firma www.linie.pl.


Ozzi

Napisano 02 czerwiec 2019 - 11:01

Przy budowie hali trzeba zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Pomóc w tej kwestii mogą badania ntd czyli badania nieniszczące. Ja dowiedziałam się sporo na ich temat ze strony: http://ndtgorka.com.pl/ Wcześniej nie miałam styczności z takimi rzeczami, ale przy budowie musiałam się z nimi zapoznać.  Zainwestowanie w takie badania przekłada się na spadek wydatków poprzez eliminację materiałów wadliwych.


PawełP32

Napisano 16 maj 2019 - 14:11

No tutaj jak najbardziej się zgadzam, że jak decydujecie się na budowę hali to nie ma miejsca na przypadek i bardzo ważne jest w pełni profesjonalne wykonanie projektu, ale również sama realizacja. Dlatego postawcie na firmę, która już ma za sobą wiele takich budynków zbudowanych. My szukaliśmy specjalistów od hal stalowych i po opiniach, wstępnych wycenach itd. zdecydowaliśmy się jednak na https://www.bib-syst...pl/hale-stalowe ponieważ byli w stanie zadbać o wszystko i również zmieścili się w ustalonym terminie. 


Napisano 16 maj 2019 - 13:47

Bardzo ważnym aspektem projektowania hal przemysłowych jest ich optymalne doświetlenie światłem dziennym, co pozwala zaoszczędzić na energii elektrycznej potrzebnej do zasilania opraw. Bardzo dobrze w tym przypadku sprawdzają się świetliki aluminiowe, które mogą przy okazji pełnić funkcje wentylacji czy odprowadzania dymu i ciepła w razie pożaru. Z lepszych i trwalszych rozwiązań warto polecić okna aluminiowe Schuco, produkowane np. przez firmę Alu-Plus z Gdańska.


Mateo122

Napisano 04 maj 2019 - 14:47

Nie zapomnijcie też o dobrych świecowych filtrach powietrza. Ciekawym pomysłem w tym zakresie może być choćby http://www.zdpwa.com...-powietrza.html:)


Baklazanka

Napisano 03 maj 2019 - 15:00

Jakby ktoś z Was nadal szukał firmy, która postawi dla Was halę czy to przemysłową czy magazynową to polecam zgłosić się do nich - http://solidhale.pl/ . Firma jest z woj. mazowieckiego. Działają na rynku już z 20 lat. Na ich stronce możecie zobaczyć sobie ich realizacje, sporo mają tego zamieszczonego. 


jo.ann

Napisano 11 kwiecień 2019 - 11:38

Budowa hali to spore przedsięwzięcie i niewątpliwie kosztowne. Zanim zaczniesz taką budowę warto przemyśleć wszystkie koszty łącznie te związane z wyposażeniem. Powyżej ni e brakuje porad jest nad czym się zastanawiać. Pamiętaj że po za dużym sprzętem jak regały warto  wziąć pod uwagę czytniki kodów czy drukarkę etykiet do znakowania https://sklep.hdwr.pl/. Wprowadzenie od samego początku systemu kodów kreskowych czy systemu zarządzania ułatwi kontrolę ale i praca stanie się efektywniejsza. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)